Lepszy komp a gorsza grafika

Witam , na poczatku miałem starego trupa 500mhz grafika tnt riva 32mb i dysk 20gb , Counter-strike chodził na najnizszych detalach prawie bez zazutu i nic sie cielo pomimo słabego sprzetu :slight_smile: a wczoraj kupilem za smieszne pieniadze kompa procek 1.3 Celeron dysk 40 512 ram itp ale grafika ze starego kompa niestety i Counter strike wogule niechodzi - włanczam i albo mysz chodzi strasznie opuzniona tzn ja rusze myszka a dopiero za 2 sekundy sie ruszy … i probowałem zmienic na Sowtware ale bron jest w lewej rece i dupa a na Open GL nawed sie niewlancza - probowałem sciagac sterowniki bo myslalem ze cos pomoze ale jak uruchamiam ponownie komputer to jest rozdzielczosc 640-480 i 4 Bity i niemozna tego zmienic :confused: foldeery tez sie ze sie tak wyraze Sraja ! przy przeciaganiu folderow sie zacinaja a rzedtem tego niebylo na starym sprzecie :// to jest troche wkur… bo myslalem ze na nowym sprzecie bedzie mi duzo lepiej wrzystko chodzilo a tu jeszcze gorzej , odrazu po zakupie zainstalowalem windowsa … Prosze o odp bo ja juz nie wiem

musisz zainstalować sterowniki do karty graficznej :slight_smile:

chyba nie przeczytales do konca :slight_smile: pisałem ze instalowalem juz … nawed z 10 razy sciagalem i gdy zainstalowalem pisalo zeby uruchomic ponownie kompa noto uruchomiłem a system sie włanczał w rozdzielczosci 640-480 i w 4 BITACH !!

Po pierwsze, rozwiązaniem problemu może być zainwestowanie w słownik ortograficzny, co nie wyniesie dużego kosztu. #-o

Kolejną z rad jest zainstalowanie sterowników w następujący sposób:

  1. Wchodzisz do Panelu Sterowania iw Dodaj/usuń programy usuwasz sterowniki od karty graficznej.

  2. Restartujesz komputer

  3. Ściągasz sterowniki ze strony producenta, taki co pasują do Twojej karty graficznej

  4. Instalujesz pobrane sterowniki

  5. Restartujesz komputer.

zrobilem tak i tak samo jak napisałem ze potem po zainstalowaniu jeszcze raz trzeba zrestartowac to sie komputer włancza w rozdzielczości 640x480 x 4 BITY i nieda sie zmienic :confused:

PS. Nie stac mnie na słownik w koncu wiesz jaki mam komputer… a co dopiero słownik :smiley: