Lepszy komp ale ochrona darmowa

Witam.Zdecydowałem że nie będę kupował progrmu antywirusowego tylko wole tą kase dołożyć do kompa i mieć lepszego.Dlatego do ochrony wybrałem sobie Avira Arcavir firewalla Kerio i antyspyware Spybot.Czy to najlepszy darmowy zestaw? jeśli nie proszę o jakieś propozycje.Tematów było kupe ale żadnych konkretów i wszystkie pod stare kompy.

Mój przyszły komp Intel Core Duo quaad 2 (procesor czterordzeniowy,2 gb ram.POzdrawiam.

Chyba Avira AntyVir :stuck_out_tongue:

Dobre zestawienie.

Ewentualnie możesz wypróbować zaporę Comodo Firewall Pro 3.0 zamiast Kerio, ale wybór należy do Ciebie.

Nigdy nie będziesz miał 100% ochrony, jeżeli nie będziesz rozważnie korzystał z Internetu.

miałem Comodo ale wkurza mnie ze jak cos instaluje to co chwile alarm jakis i nie wiem jak to wyłaczyc :stuck_out_tongue: a sorry jak sie mogłem opmylic procesor dwurdzeniowy

Podczas instalacji Comodo wybierasz wersję Basic (standardowa zapora) i żadnych komunikatów później nie masz :slight_smile:

:x :x :x

BTW za około 100 zł będziesz niewiele lepszy komputer, ale za to pewność ochrony komputera profesjonalnym

programem AV.

Więc moim zdaniem lepiej zainwestuj w płatny program AV.

OT-y Kosz