Lepszy program

(Marcis1) #1

Mam kazaa media deskop 2.6.4 . Czy jest jeszcze lepszy program do sciagania filmow?

(Kos@) #2

Shareaza 2

(system) #3

A jakie chcesz filmy ściągać? eMule, BitComet, iMash

(Xiao19) #4

post.1

jest bardzo duza ilosc programow do sciagania, to juz zalezy z jakiej sieci chcesz korzystac , i czy na twoim laczu (jaki program bedzie miec dobry transfer) najwiecej danych ma siec Torrent oraz DC++

ja propunuje ci siec BitTorrent (Azureus i BitTornado)

oraz WinMX i DC++

tu masz opisy, linki i wypowiedzi na ich temat:

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=46

--BitTornado--

http://bittornado.com/

post.2

dodam ze programy wyzej wymienione czy ten co np. uzywa

marciniak (kazaa Media) ;w koncu niekozysta z crackowanej (Kazaa Lite Resurrection ,ktora jest nielegal.) sa 100% legalne ,a do jakich celow zostana uzyte to juz sprawa uzytkownika i jego (ewent. nilegalnosc czy przestepczosc) i jakie filmy bedzie sicagac

czy trailery czy demowki np. itd. sa juz jego sprawa

(programy wyzej wymienione sa legalne i taka jest prawda)

(Marcis1) #5

jak sprawdae wasze peopozycje to dam znac dla was kyora mi najbardziej podpasowala dzieki za propozycje.

:lol:

(Siembiges) #6

To nie jest legalne

(Kos@) #7

Co nie jest legalne? :o

(Nlukasn) #8

Można to nazwać kradzieżą mienia

(mała szodliwość społeczna; = mała kara, wrazie czego) :stuck_out_tongue:

(Kos@) #9

Co znowu jest kradzieżą, nic takiego tutaj nie widzę. Sprecyzujcie swoje "spostrzezenia"

(Siembiges) #10

Sciąganie filmów drogi Kos@

(Kos@) #11

A skąd wiesz o jakie filmy chodzi? Może to reklamy? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Pogo 75) #12

taaak niech zyją komisarze rewolucyjni.

(Kos@) #13

Siembiges, czytaj uwaznie co napisalem.

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie :stuck_out_tongue:

(Marsmo) #14

I to by była finalna puenta w tym temacie (zanim zostanie zamknięty).

Generalnie to jest tak: totalnej ingwilacji jeszcze nie ma i można prywatnie się rozkoszować nie do końca legalnymi sprawkami! :twisted:

Ale na Boga! Miejcie przyzwoitość - i przynajmniej na tym vortalu o tym nie mówcie! :twisted:

Chociażby przez szacunek dla twórców tego vortalu!

Kolego marciniak: masz program i ściągasz - Twoja brocha, ale tu nie szukaj niczego ponad to...! :twisted:

(Marcis1) #15

nie chcem byc nigrzeczny ale mi tylko tu nie piszcie ze niesciagacie filmow . a jak ma byc wszystko jasne co do kradziezy itp to kaze sciagnelem ze storony glownej

a co do sciagania filmow to jesli sa dostepne to mznaczy ze je mozna sciagac. Jesli sie myle to mnie poprawcie ip poinformujcie mnie.

(Kos@) #16

Dostpnych jest wiele zeczy, które są nielegalne zajrzyj tylko do archiwum forum to się przekonasz

(Marsmo) #17

marciniak! :slight_smile:

W tym co mówisz, nie ma ani deka bezsensu! 8)

To jest z lekka mówiąc mała schizofrenia wirtualnej rzeczywistości! :stuck_out_tongue:

Są programy typu p2p - większość z nich jest oficjalnie namaszczona hasełkiem free!

Natomiast - jak świat światem - wszystko, co zostało przez kogoś stworzone, podlega tzw. prawom autorskim. Pomyśl sobie, że nagrywasz płytkę z muzą, a efekt tego jest taki, że muza "idzie" step by step niedozwolonymi kanałami, a Ty masz tylko: zgrzytanie zębów na osłodę, zamiast kasy płynącej z tantiemów! :frowning:

A w tym moim poście, główna myśl płynie taka: rób co chcesz, ale nie tu, nie na tym forum - bo wręcz niewypada!

(Marcis1) #18

ni wiem co tu jest nielegal po:

1.program Kazaa Media Deskop zostala sciagnietaz ze atrony gownej

2.jesli sa te ,,filmy,, i mozna je sciagac

1. napewno tez je sciagasz

(fiesta) #19

:arrow: marciniak

Skończ swoje chore wizje. Jako podsumowanie Twoich wywodów:

W sklepie też możesz kupić siekierę która może być narzędziem zbrodni.

Kolejne wykroczenie jakie popełniasz to oskarżasz innych o łamanie prawa nie mając ku temu najmniejszych podstaw. Radzę dogłębną lekturę regulaminu forum:

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Jeżeli nadal go nie będziesz przestrzegał szybko się rozstaniemy. :evil: :evil: :evil:

Temat zamykam.