Lewitacja

(Shiva) #1

Witam, czytałem o trikach z lewitacją i głównym sposobem jest nić ITR, ale natknąłem się na ten filmik:

http://pl.youtube.com/watch?v=7CBMWbP0h ... re=related

Jak wytłumaczyć lewitację przedstawioną w tym filmiku? Doskonale widać, że koleś zamyka np w szklance albo obraca między rękami owy przedmiot...

(Kolmar) #2

Organizm wprowadzany jest w stan hipnozy, a jak wiadomo w takim stanie człowiek jest w stanie zrobić wszystko :smiley: i to nie jest żadna bajka.

A ten filmik to wielka kicha :wink: Czemu gościa nie pokazują z szerszej perspektywy, no czemu...

Niech się tu wypowie jakiś spec od animacji komputerowej bo to mi wygląda na fotomontarz.

(Qwerrt) #3

to nie żaden fotomontaż tylko koleś używa 2 nici ITR, jedną trzyma w gębie a druga jest do czegoś przylepiona, a na końcu jak koleś zaczyna niby latać to poprostu staje na palcach na jednej nodze, proste.

(slawex1983) #4

Wygląda, jakby banknot był na lince/żyłce rozciągniętą między nim, a lewym dolnym rogiem obrazu. Jakoś nie machał rękoma w tych rejonach. Przy lewitacji, zaraz przed tym, jak ma się unieść widać cięcie.

(Łukasz14) #5

Shiva , film usunięty, więc nie ma co oglądać...

(Sonnor) #6

lewitowałem w piątek od godz. 17 do ok 19 ... bez nici...kto ma mój filmik niech wrzuci na You Tube .... może być w dziale np "menele" :]