Lexmark X1100 Problem Z Kolorowym Tuszem

Witam dziś zakupiłem nowy kartridz z kolorowym tuszem (26) i mam problem bo źle wychodzą kolory po wydruku dodam że kiedyś też kupiłem kartridz 26 i był ten sam objaw ale w innym sklepie i całkiem inny np twarz wychodzi zielona czyli odcień żółtego wychodzi na zielony a zaś czerwony na zielony dodałem wydruk strony testowej lexmark oraz screen z pliku pomocy jak powinien wyglądać poprawnie wydrukowana strona testowa

beztytuukkm.th.jpg

sdc10103z.th.jpg

Kartridże orginalne czy podróbki ;p?

Ba że podróbki :stuck_out_tongue: wydaje mi się że ogólnie nr 26 dla mojego lexusia to niewypał bo wcześniej miałem jakieś inne i też lipa była jak teraz :expressionless:

czyszczenie dysz się szykuje jak nic!

I jak wykonać takie czyszczenie ? w centrum obsługi urządzenia brałem czyszczenie dysz to drukuje mi taką stronę i wychodzi na to że są zanieczyszczone to jak je wyczyścić ?

Dodane 19.08.2009 (Śr) 17:03

I jak wykonać takie czyszczenie ? w centrum obsługi urządzenia brałem czyszczenie dysz to drukuje mi taką stronę i wychodzi na to że są zanieczyszczone to jak je wyczyścić ?

na allegro trzeba kupić płyn do czyszczenia głowicy.

To bez sensu chyba czyścić głowice w całkiem nowych kartridzach dodam że jak przetrę szmatką po głowicy to kolory wydają się dobre stosując się schematu CMY