Lg b2050

Co sądzicie o tym telefonie

LG B2050

mam go juz z 3 miesiace i do tej pory nikt nie potrafi z niego sima sciagnac !!

Ja bym dołożył (rozumiem, że chcesz go kupić) do jakiegoś z aparatem, ale jeśli ci niepotrzebny to fonik wydaje się być spox. W ogóle to mam małe doświadczenie z fonami LG…

Komórka jest przeciętna. Wyświetlacz ma przeciętny 128x128, ilość kolorów ma przeciętną 65 tysięcy. Pamięci ma trochę mało (ponad 4MB) ale komórka nie ma aparatu, odtwarzacza mp3 więc taka ilość pamięci nie powinna przeszkadzać zabardzo. Można na tej komórkce odbierać MMS-y, niestey Video MMS-ów nie można. Nie ma portu podczerwieni oraz Bluetoothu więc o komunikacji bezprzewodowej przydatnej przy np: wgrywaniu gier java, dzwonków itp z kompa na komórę można tylko pomażyć. Komórka ma przeciętne funkcje.

Jeżeli komórkę będziesz wykorzystywał do takich rzeczy jak: dzwonienie, smsowanie, odbieranie mms-ów to powinna Ci wystaczyć.

Nastomiast jeżeli potrzebujesz bardziej zaawansowanej komórki to może Nokia 6230i (Pamięć 6MB, w zestaiwe jest karta rozszezająca pamięć o pojemności 32MB, wyświetlacz 128x128, wbudowany aparat cyfrowy o rozdzielczości VGA czyli 640x480, Odtwarzacz Video, Odtwarzacz Mp3, Radio FM, Bluetooth oraz dużo inncyh funkcji. Na dodatkowej karcie pamięci można umieścić kilka utworów MP3.) :lol:

adam9870: Myśl realnie :confused:

Co do komy: Słaby wyświetlacz (nie chodzi o kolory bo ma 65k, ale obsługa(wyświetlanie) ich jest poprostu… bez komentarza), Bateria bardzo słaba… Troche mało pamięci ale to nie przeszkadza.

Ogólnie: Ten fonik jest bardzo lekki i szczupły więc pasuje do kieszeni, ma fajną stylistyke i w miarę dobre menu. Dobry fonik jak nie spodziewasz się rewelacji a chcesz np: zaszpanować że masz 65k kolorów i polifonie.

Osobiście wybrał bym coś z Siemensów ew. Nokii ale wybór należy i tak do ciebie :stuck_out_tongue: Tylko zadaj sobie pytanie czy to ma być fon na dłużej czy tylko jako np: pokazówka jaki jestem fajny, bo jak to 2-gie to idealnie się nadaje, ale jeżeli to 1 opcja to nie za bardzo.