Lg b2050

(Tommekx) #1

Mam zamiar zakupić ten telefon i chętnie posłucham o nim opini. Jakie ma wady, zalety itp.

(Mac3) #2

zalety:

-maly jak na tel z tyloma funkcjami

• super polifonia

• wyswietlacz nie najwiekszy bo i tel maly ale kolory jak zywe i dobra zordzielka

• super gierki :stuck_out_tongue:

• wygodna klawiatura

wady:

-przynajmiej mi bateri przy normalnym uzywaniu ok 2 dni no max 3 bardzo slaba bateria

• moze to przypadek ale jak bylem jakis czas temu w salonie ery to jedna osoba odbierala tel a dwie skladaly reklamacje jak sie przyslichalem to we wszystkich przypadkach chodzilo o badpixele :frowning: ale to moze przypadek nie wiem u mnie w kazdym razie jest spox :mrgreen:

tak w sumie za ta cene to nawet sie oplaca

polecam

(Pinio150) #3

Nie polecam. Ma ją mój kuzyn i się nie sprawdza. Do dzwonienia i smsowania jest dobra, ale od dodatkwych rzeczy jest słaba.

(Tommekx) #4

Ciekawe co ty wymagasz po telefonie za 160 zł :x

(Pinio150) #5

Jak dla mnie ten telefon jest przeciętny ale jakby miał większą pamięć i IRDA to byłby wcale nie najgorszy! A co wy sądzicie? :mrgreen:

(Tommekx) #6

A jeśli chodzi o bateria, to jak długo trzeba ją formatować(formować) bo jedni piszą, żec 12 godzin, inni, że 24. W instrukcji nie jest napisane, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź.

(Gole Kutasy) #7

zalety :

• po wgraniu innego softa jest już java

• dzwonki w formacie adp mozna ustawic jako dzwonek

• możliwość wrzócenia miniopery i gg

• stabilniejszy soft niż ten co daje era i orange czyli wersja v105 która jest ograniczona co do funkcji lepsza jest wersja v115

wady:

• menu po anglielsku lecz jest już spolszczany

(Tommekx) #8

Help a skąd można ściagnąc tego softa? Prosiłbym również o jakieś intstrukcje oraz inforamcje o tym, co może sie stać jesli sie źle wgra softa oraz czy tracę gwarancje poprzez wgranie oprogramowania z v115. A jeszcze jedno czy można zrobić kopie telefonu(tzw backup)

(Gole Kutasy) #9

gwarancje masz jak jest soft oryginalny jak zrobisz backupa i wgrasz v115 to teoretycznie nie masz gwarancji ale jak ci fon padnie i wrzócisz spowrotem v105 czyli oryginalnego softa to gwarancje masz z powrotem :slight_smile:

PS : Podaj mi swój numer GG na PW to ci wszystko opisze

Ten Topic był już dawno temu poruszany tylko ze Pan Monczkin Go Usunoł :slight_smile:

(MłodyGSX-R) #10

sorry ze sie podepne, ale powiecie mi moze czymna kompie mozna otworzyc plik z rozszerzeniem .adp ? :?

(Gole Kutasy) #11

programem LG CONNECT BANK

Złączono Posta : 17.07.2006 (Pon) 18:43

wybierz z tad

http://pl.lge.com/products/mobile/mobil ... Code=B2050