LG KM900 (Arena) czy LG GC900 (Viewty II)

no okej, byłabym skłonna kupic Arenę, tyle że ostatnio zaczęłam się zastanawiac czy nie lepiej jest kupic telefon z systemem, i teraz takie pytanie do was mam- jaki telefon z systemem byscie polecili. nie interesuja mnie htc i iphone

aktualizacja przez pc suit lg :slight_smile: na plycie z telefonem.

a co do telefonu z systemem jesli nie interesuje Cie HTC czy iPhone to raczej sporego wyboru niema jako zeby telefon byl dobry. Na dzien dzisiejszy samsung omnia HD ? ale cena powala. Ogolnie zastanawiam sie nad HTC Magic na ktorego sam poluje :slight_smile: system Android dopiero raczkuje ale szybko sie rozwija :slight_smile: tak ze polecam.

Co to do telefonow z windowsem mobile to musi byc juz dobry sprzet zeby plynnie chodzil i bez rysika sie nie obejdzie ogolnie nie przepadam za nim interfejs jest nie za ciekawy z leksza zacofany ;/

Hmm no i symbian jest ciekawy rowniez sporo aplikacji w wersji dotykowej s60 5th edtcji rowniez dopiero zaczyna jak narazie w dwoch telefonach nokia 5800 (gdzie wykonanie jej pozostawia baaardzo duzo do zyczenia) no i omnia hd :slight_smile:

Ja szczególnie polecam HTC Magic…

Na razie Android jest w wersji 1.5, ale wersja 2.0 ( ma być w czwartym kwartale ) będzie obsługiwać flasha :slight_smile:

Aktualizację można bardzo łatwo przeprowadzić jak w iPhonie, dzięki pakietowi LG SUITE III.