Licencja MKS 2k7, dostaliście już?

Ciekawi mnie czy dostał z was już ktoś tą licencję na mks’a.

W regulaminie pisze, że do 7 dni. Z tego co przeczytałem w bodajże w newsie, licencje będzie słać mks’a więc, można się spodziewać, że wyślą na ostatnią chwilę. No ale cóż. Ciekawe czy zaczeli już wysyłać, czy będą odwlekać, wkońcu to nie tak mało bo aż 500 licencji. Ja jeszcze nie dostałem licencji na mks’a 2k7 dom plus, a jak tam u Was ?

Witam!Spoko dopiero jeden dzień po polowaniu,a ty już taki nerwowy,ja też nie dostałem bo to za wcześnie.Mamy jeszcze 6 dni aby odtrzymać,więc luzik.

Ciekawi mnie tylko, czy są już przypadki dostania licencji. Jakbym był zdenerowowany to bym napisał jak neo kids:

" Dlaczego nie mam licencji, przecież, k… wygrałem, co za popieszona administracja dp " ( błąd zrobiony specjalnie ).

A ja spokojnie i z kulturką ;-). Wkońcu nikt nie oczekuje od mks’a, żeby rzucił wszystkie dotychczasowe zadania i zajął sie nami, chociaż licencje o wartości 67 tys zł. powinny być traktowane priorytetowo. Ale mi sie wydaje, że na tych licencjach dp sie zwróci, chociażby za te 12 czy tam 14 msc. bo zapewne kilku/kilkunasto osobą sie to spodoba i postanowią przedłużyć licencje, i to dzięki temu, że dp przełużyło, bo niektózy zapewne nigdy by nie kupi takiego av.

wiesz ręcznie tych mailu i kluczy nie będą wypisywać, tylko pójdzie z automatu na podstawie danych z formularza rejestracyjnego :slight_smile: więc może iść w ostatni dzień.