Licencja w Kazie

Kiedy ściągam jakiś film w Kazie to za każdym razem po ściągnięciu pisze że pobiera licencję, ale nie może jej nigdy ściągnąć przez co nie otwiera mi się żaden plik wideo. Co to właściwie jest za licencja i do czego służy :?: A i gdzie mogę pobrać licencję z internetu :?: :slight_smile:

wiesz ze pobieranie filmów i muzyki jest nielegalne i jeszcze sie pytasz o licencje :twisted: :twisted:

Nie chodzi mi o filmy które mogę oglądać w kinie. Tylko ja pobieram filmy związane z walkami w klatakach (oczywiście tylko legalnych jak mi kloś nie wierzy może sobie sprawdzić tutaj ) i o tuningu samochodów. A o mp3 nic nie wspominałem. :slight_smile: Więc co będzie z tą pomocą :?:

Licencje jak już się kupuje. :smiley:

Bez komentarza :x :x :x

Dokładnie tak. Bez komentarza. :stuck_out_tongue:

Dobra nie zmieniajmy tematu. Koniec z tymi grami słownymi wróćmy do tematu :!:

racja kupujcie licencję zawsze najlepiej se kupić a nie prosić o to innych

Mądry jestem co ??

To powinno pozostac bez komentarza :!: :x

Rozmumiem Welcor, ze posiadasz KaZaa Media Desktop (Lite jest nielegalna, chyba?), ktora instaluje jakies oprogramowanie wraz z glownym programem (czyt. KaZaa)? Problem moze tkwic w tym, ze usunales jeden z tych dodatkowych elementow i teraz program “chce” jakiejs licencji.

Oczywiście, że mam KaZaa Media Desktop i program Diet K 2.62 obydwa pobrane z vortalu. Nic nie grzebałem jedyne, co zrobiłem to usunąłem programy szpiegujące programem Diet K. Kaze instalowałem już chyba ze 4 razy i za każdym nic to nie dało. Wgrałem nawet bez Diet K też nic. :frowning:

Ściągnij ************************** - na vortalu lub w moim podpisie. Bardzo podobna do KMD, według mnie jest od niej lepsza i nie ma spyware’u i koni trojańskich. No i po polsku :smiley: :smiley: :smiley: . Nie trzeba rzadnych licencji. Pobierasz, ile chcesz :twisted: :twisted: .


UpDate:

fiesta

Nie ma jej w vortalu bo jest nielegalna. :evil:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=5696