Licencja Windows Vista

Witam!!

Mam pytanie.

Mam orgilalny Windows Vista, czy jak mam zainstalowany na jednym kompie (licencje mam wykupiona na 1 komp), to moge go zainstalowac jeszcze na jakims kompie innym z ta sama licencja? A i jeszcze jedno czy wszystkie numery licencji pod Viste Home Premium wchodza do tego Windowsa?? Czy trzeba wszędzie ten sam nr wpisywac?

Jeżeli jest to wersja OME to możesz zainstalować ją na 1 kompie i jezeli będziesz chciał zmienić coś w PC to musisz kupić nowy system z tego co się dowiedziała a wersja BOX możesz ale nie jestem pewien instalować na jakieś ilości komputerów

Tylko wtedy, gdy będziesz chciał zmienić płytę główną. :slight_smile: Resztę możesz bez problemu zmieniać.

:o Microsoft już nie ma co wymyślać… Tylko utrudnienia dla posiadaczy oryginalnego windows’a (OEM). Zmienisz płytę główną i koniec… :o

winvistauser zapoznaj się na początku z zasadami licencji BOX i OEM a później krzycz. To po pierwsze. Po drugie, czy każdy z użytkowników windowsa OEM co chwilę zmienia płytę główną, że jest to aż taki problem ?? Niejednokrotnie w przypadku spalenia płyty etc., można przedstawić problem MS - z tego co się orientuję, to można było przenosić licencję.

BILINEK kupujesz licencję na dany zestaw komputerowy i nie możesz jej instalować na innym komputerze bez względu na to gdzie, komu i po co.

Sprawa prosta, nie komplikujcie jej.

przecież licencje OEM i BOX nie są tylko w viście :confused: