Licytacja na allegro

Ostatnio wiele się słyszy o licytacjach internetowych. Że jak towar sprzedany to kupujący musi zapłacić, albo sprzedający musi wydać towar. Jak sądzicie drodzy forumowicze, co stanie się z tą licytacją?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=179613563

:stuck_out_tongue:

najdroższy chyba jest gwizdek :smiley:

W sumie teraz przyjrzałem się temu czajniczkowi i myślę że ta cena jest chyba za połysk. Spójrzcie jak ładnie odbiła się postać osoby robiącej zdjęcie :stuck_out_tongue:

nowy10 zapewne mowa o tym gwizdku w odbiciu :smiley:

:biggrin: Dobre… ale prze gostki z nich żeby licytowac na takie kwoty :o

Ciekawe czy zapłacą… :stuck_out_tongue:

beztytu322umi0.png

999 999 998,00 zł

lekko przesadził

NA upartego będzie musiał zapłącić

:o Ciekawe skąd weźmie 999 milionów :o

Może być ciekawy proces sądowy po zakończeniu tej licytacji.

Czy mi się wydaje czy Pan robiący to zdjęcie, był “w stroju Adama” tzw. jak go Pan Bóg stworzył… ?? :stuck_out_tongue:

Czy nie wdzicie że gostek zabawia się z Allegro, ustalił cenę minimalną, która nie zostanie przekroczona (bo licytuje sam, albo jego kolesie). Czyli nie dojdzie do umowy kupna - sprzedaży i aukcja może być legalnie wycofana.

Jakoś nie widzę ceny minimalnej a tylko sugerowaną kwotę pozwalającą na przelicytowanie poprzednika

Czy ktoś może policzył ile wyniesie prowizja za sprzedanie tego czajnika? Na pewno BARDZO DUUUUUUUŻO!

Był i za to powinien być ukarany.

Na szczęście ktoś z Allegro już to zauważył i usunął aukcje.

To zdjęcie kiedyś już widziałem obok innych tego typu, więc ktoś je skopiował i zrobił aukcję dla żartu.

Heh

Usunęli :stuck_out_tongue:

Jesli byla cena minimalna, to allegro pobiera opłaty. Im wyższa cena minimalna, tym więcej płaci sprzedający! :stuck_out_tongue:

To ale jak nie będzie chciał zapłacić to co mu allegro zrobi?

Wytoczy mu proces sądowy, a koleś może (a raczej na pewno) nie będzie miał takiej kwoty. Nic mu nie zrobią.

nie mów hop tu Polska a nie Francja elegancja

Nie pamiętam czy jest coś na ten temat w regulaminie.

Wiem z własnego doświadczenia, że wysyłają maila i list (do domu) by zapłacić.

Jeśli w ciągu 2 tyg od otrzymania listu nie zapłacisz, dają zlecenie jakiejś firmie windykacyjnej.

Po pewnym czasie ta firma windykacyjna wysyła do Ciebie maila, by zapłacić tyle, ile byłeś winien + odsetki. Od tej pory masz 7 dni na wpłatę.

Dalej nie wiem co się dzieje… pewnie przyjeżdżają do domu? :lol:

Bzdura,Bzdura,Bzdura!

Allegro zawiesi mu konto i na tym sie konczy!