Liczba stacj radiowych w winampie i problem z grami online!

(Nildur) #1

nie moge zwiekszyc liczby stacji radiowych w winampie

preferences > media libary > online media > modify preferences no i tam zmieniam np. 6000 i przy refresh zawsze mam 1000. A przeciez wczesniej bylo o wiele wiecej tych stacji :cry: . Moj kolega ma ten sam problem. Czym jest to spowodowane? Da sie cos z tym zrobic?

I drugi problem mam z opragramowaniem, tzn. ze wszystkimi grami online type Wolfenstein ET, Army Ops. Po uruchomieniu i pomyslnym zalogowaniu sie na serwer i szczesliwej rozgrywce, moge pograc czasem 15 sek., czasem 2 min. a dalej po prostu obraz staje w miejscu. Slychac zawieszony sie dzwiek, ale nic sie nie dzieje. Po nacisnieciu alt + tab wyswietla sie pasek start w takiej rozdzielczosci w jakiej gralem. Ale to wszystko. Zostawilem komputer na 5 minut i nadal sie nic nie dzialo, nacisnalem reset i sie poplakalem :cry: .

Mam Win Xp z SP 2, radeona X800 z najnowszym zainstalowanym catalyst 5.12 ze strony producenta. A moze... zaraz sproboje zagrac z najgorszymi ustawienia grafiki, ale mimo wszystko piszcie swoje porady

(Kurzun) #2

Jak mialem zainstalowanego SP2 to gry online bardzo sie muliły. Odistalowalem SP2 smiga ;]

(Nildur) #3

Nie chodzi o to ze sie mula, ale zawieszaja ze nie da sie nic zrobic. Przed chwila sprobowalem uruchomic Wolfa na najnizszych i nic. Tak to sie nie lubi. Gry w single player mi dzialaja, np. trening w Army Ops :frowning: