Liczne błędy komputera

Otóż mam problem z komputerem. Dałem go do naprawy lecz gdy go dziś odebrałem dalej jest to samo. Problem tkwi w tym iż jest ich kilka. Gry normalnie wariują, większość z nich nie chodzi bo np. wyskakuje crash bądź błąd krytyczny. Moje przeglądarki Firefox i Google Chrome też coś sobie nie radzą, w przypadku Firefoxa wyskakuje że awaria a Google Chrome nakazuje odświeżyć stronę lecz dalej jest to samo. Także mam jakiś problem z dyskiem ponieważ piszę iż mój dysk twardy jest uszkodzony. Nie wiem co mam robić komputer kupiłem tydzień temu na zamówienie został on złożony. Przez pewien czas chodził bezbłędnie lecz potem coś mi karta graficzna nawaliła ten pan co mi kompa składał wymienił na inną i od tamtej pory tak jest. Wiecie może o co chodzi ? Normalnie nic na nim nie mogę zrobić żadna gra nie działa kompletnie tragedia. Prosił bym o szybką pomoc.

ebekpro09, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Skanowałeś komputer antivirusem? Jak nie to przeskanuj, a jak przeskanujesz to spróbuj jeszcze użyć adwcleaner kliknij szukaj, a później usuń

Pobierz CrystalDiskInfo portable LINK, wypakuj i uruchom, zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]), zrób zrzut ekranu (rozciągnij okno programu by było widać wszystkie parametry), umieść np. na http://postimage.org/ i podaj link na forum.

Uporałem się z błędem. Był on spowodowany uszkodzeniem dysku twardego, po wymianie wszystko śmiga jak należy. :slight_smile: