Licznik transferu pod iPlus & Vista

Witam

Poszukuję licznika transferu danych wysyłanych i pobieranych pod Vistę.

Konkretnie chodzi mi o program który miałby opcję ustalenia godzin w jakich miałby zliczać a w jakich nie.

W iPlus jest dostępna od jakiegoś czasu opcja IPLUSOPOBIERACZa od 0:00 do 9:00 rano natomiast nowa jest do 12:00.

Licznik który jest oryginalnie w iPlusie niestety przekłamuje i liczy ciągle.

Główny limit który mam w ramach abonamentu funkcjonuje do 0:00 później korzystam z darmowego i chciałbym by licznik tego nie naliczał, po 12:00 powinien zacząć ponownie naliczać, najlepiej gdyby jeszcze o 0:00 i o 12:00 rozłączał połączenie na jakiś czas (15sek) i ponownie łączył ponieważ okazuje się ze ten darmowy po godzinie 0:00 jednak czasami potrafi “zjadać” limit z abonamentu jeśli zapomni się połączyć po 0:00 ponownie.

Tak mi poradzono na Infolinii ponieważ okazało się, że limit z abonamentu został mi “zjadany” po 0:00 a dodatkowy dokupiony limit skończył się również mimo iż połączyłem się ponownie po 0:00 i zostało to zgłoszone do reklamacji.

Dlatego bardzo proszę o pomoc i o jakiś licznik co by spełniał takie wymagania i miał zapisywane raporty co by mi pomagało w reklamacji w Plusie.

Pozdrawiam.

http://www.dobreprogramy.pl/NetWorx,Pro … 15976.html

Jak dla mnie ten program nie posiada takich opcji jak opisałem… sprawdzałem go… działa ale nie tak jak bym chciał… dlatego tez napisałem konkretnie o co mi chodzi… rozumiem ze pewnie za dużo wymagam :slight_smile:

Trudno… Pozdrawiam.

Pomijając wymuszanie rozłączenia połączenia przez ten program, to ma on funkcjonalność jakiej poszukujesz. Poświęć kilka minut na zapoznanie się z jego konfiguracją i będziesz miał raporty z tylko tych godzin, które chcesz.

Ja właśnie korzystam z networxa i narazie jestem bardzo zadowolony

  1. Liczy mi tylko w tych godzinach w których transfer jest limitowany… chociaż teraz się doczytałem, że na iplusopobieraczu też nie można ciągnąć nieskończoność a do 100 Gb, więc będę musiał trochę przestawić żeby mi osobno zliczał dzień, a osobno noc (bo 100 wcale nie tak ciężko przekroczyć :slight_smile: )

  2. Może zapisywać raporty

  3. Można ustawić, że monitoruje tylko to co ciągnę przez iplusa, więc spokojnie mogę korzystać z innych źródeł internetu i nie muszę się przejmować, że mi coś namiesza w statystykach.

  4. Fajnie przejrzyście widać jaki okres okresu rozliczeniowego minął i jaką cześć transferu wykorzystałem, więc łatwo rozplanować limity na cały miesiąc. Pokazuje ile średnio dziennie mogę zżerać transferu, żeby mi do końca miesiąca starczyło i takie tam.