Liga Mistrzów 06/07

Moim zdaniem Manchester United - bo są w świetnej firmie !!

Ale nie lubie Cristiano Ronaldo :!: :!: :!:

patrząc obiektywnie to man utd. otrząsnął się i gra najładniejszy futbol w tej edycji LM, pamiętacie jakie Roma baty dostała :slight_smile: ma kilku piłkarzy w dużej formie gigs ronaldo <= on dopiero szaleje na tym boisku, z dobrej strony pokazał się carrick jego 2 siaty z romą były po prostu przepiękne, no ale po drugiej stronie stoi milan i kaka pod którego jest ustawiany ten zespół, nie mają dobrego napastnika, dida ostatnio ma ciężki okres ale ostatnie lata pokazały że milan liczy się w LM, pomimo że gra w włoskiej lidze.

co do drugiej pary live:chelsea to moim cichym faworytem jest live ale niestety mourinho tak zabunkrował dostęp do bramki że będzie za wszelką cenę bronić wyniku i próbować uderzać z kontry, ten mecz będzie obfitował w rwane akcje faule i będzie to mniej widowiskowe widowisko niż man z milanem.

jednak w tej chwili faworytem wydaje się być Manchester United, i jak najbardziej należy im się tytuł

Glory!Glory! Man.Utd.

Tylko żeby udało mu się wygrać z Milanem… :smiley:

Ale potem może mieć kłopot z Chelsea w finale bo raczej Liverpool nie da rady (choć u siebie mogą powalczyć) A Liverpool gdy jest pod presją gra świetną piłkę… Pożyjemy zobaczymy…

Chelsea wygra :mrgreen: taktyka góra . Milan wygrałby ale prawdziwy Ronaldo nie może grać a w lidze pokazuje że on potrafi grać

Ale ta piłka Chelsea to teraz ma taktykę normalnie do :■■■■:

Nie grają nic pięknego i w ogóle tak jakby gole strzelali na siłę…

W lidze też nie idzie im z Man Utd z czego się bardzo cieszę…

Ja też. Bo oni nigdy nie zdobyli i maj motywacje nie tak jak inni :smiley:

Złączono Posta : 01.05.2007 (Wto) 9:14

:mrgreen:

no nie wiem czy motywacji nie maja inni, to są tak prestiżowe rozgrywki że tu każdy stara się zagrać na maks swoich możliwości

Dla mnie najlepszym finałem był by: MAN UTD - LIVERPOOL

Chelsea grają nudny defensywny futbol, strzelić gola i wszyscy pilnować własnej bramki, to nie na tym rzecz polega, Milan w następnej edycji z ronaldo w składzie pokaże na co go stać ale jeszcze nie w tym roku :slight_smile:

Chelsea zrobiła błąd sprzedała zawodników którzy grali z sercem a kupili gwiazdy… to co mój Kochany Real :frowning: ale wierze że w uda się im w tym sezonie. Man U gra ładna piłkę Krystyna wymiata momentami ale jestem za Chelsea. gram w menagera od kilku lat i grając defensywnie z kontry 3 sezony z rzędu potrujna korona Realu :mrgreen: Niech wygra najlepszy licze na piękne akcje i dużo emocji o to chodzi w LM

Hala Madrid

Wiadomo ze Manchester United. Grają najlepszy futboll! !!

I WSZYSTKO JASNE… :mrgreen:

moje przypuszczenia sprawdziły się w 100% cóż za piękny wieczór, świetny mecz z dramaturgią i znakomity końcowy wynik :smiley: Swoją drogą ciekawe jakie wymówki wymyśli mourinho na okoliczność porażki, niech on wreszcie będzie mężczyzną i przyzna się do porażki i złych założeń taktycznych (defensywna taktyka nie zawsze skutkuje). gol aggera po prostu BRILLIANT GOAL <= zostało mi po oglądaniu meczu na ESPN live :smiley:

jeszcze jutro MAN UTD dopełni formalności, i do zobaczenia w Atenach

no coz, stalo sie niestety to czego obawial sie kazdy fan The blues… Najczarniejsze 3 dni w tym roku… LM i Premiership i triumfowanie w nich do nastepnego roku odstawic trzeba…

heheh 1:0 (4:1) jutro ManU dopełni formalności - Mamy finał ManU Vs Liverpool :slight_smile:

Można już usunąć Chelsea z ankiety. :mrgreen: :mrgreen:

Powtórka z 05?

picolo102 chyba śnisz dzisiaj ManU dobije Milan i w finale pokaże klasę z Liverpoolem wygrywając 3 :slight_smile: :stuck_out_tongue:

rzuty karne to tak jak mów większość to ,loteria, byłem za Chelsea i zawsze będe no cóż szkoda że przegrali.

Zdaje mi się że będzie powtórka z MILAN - LIVERPOOL

mam szacunek do manu ale i tak będe cały czas sądził że c.ronaldo to baba

zawsze mnie jedna rzez zastanawia czemu bramkarze liverpoolu tak dobrze bronią

Manchester Utd gra w tym sezonie wyśmienicie w

LIDZE MISTRZÓW

jak i w

LIDZE ANGIELSKIEJ

Dlatego uwazam ze tylko oni sa w stanie zdobyć ten TYTUŁ w tym sezonie :lol:

w ankiecie Liverpool ma najmniej głosów a jednak pokonał Chelsea ,więc Milan też może da rade i wywali MENU z rozgrywek,dodam że teraz Milan gra u siebie a na wyjeździe strzelili 2 gole.

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 15:37

a to jest wyjęte z kontekstu :stuck_out_tongue: