Liga Mistrzów...na czym leci?

Chelsea to gigant??

:x

chelsea pomalutku zrobi się realem madryt, nakupują gwiazd a potem te gwiazdy będą siedzieć na ławie a chelsea będzie słabo grać…

Już się zrobiło…

Man Utd nie ma za to samych gwiazd a potrafią grac piękny football

tak tylko że to jest wina mourinho bo on chce być pod wszelkimi względami najlepszy i chce pokazać że może kupić każdego, ostatnio zaoferował za ronaldinho 100 mln euro więc widać że chce mieć najlepszych, moim zdaniem Liverpool może wygrać ponieważ wygrał z zespołem który gra jeden z najpiękniejszych stylów czyli z barcą. Manu wczoraj wygrało szczęśliwie ale szczęście sprzyja lepszym, szczególnie muszą poprawić grę w obronie a będzie dobrze

To był MILAN, Mourinho powiedział że nie potrzebuje takiego gracza…

Coś ci się pomieszało… :lol:

Zgadzam Się…

Bo im wczoraj brakowało składu

Najlepiej by było jakby Abramovicz zamknał kurek z kasą i bysmy zobaczyli jak sobie radzą bez tej ka$y.

Chel$ea :roll:

Teraz by sobie może poradzili bo mają już tych kilku dobrych graczy ale gdyby nie Abramowicz to ten klub zawsze byłby w 2 lidze angielskiej

tak, pisałem tak szybko że się pomieszałem xD jeśli chodzi o Chelsea bez kasy to myślę że by sobie lepiej poradzili bez tych gwiazd ponieważ każdy się przywyczaił do swojego stylu grania w lidze np ballack grał w niemczech a sheva we włoszech a tam są inne style gry, niech sprowadzą cristiano ronaldo, albo ostatnio bardzo dobrze grającego dirka kuyta który już opanował styl angielski, nie rozumiem dlaczego sprowadzają z innych lig w których gra się inaczej, zdecydowanie inaczej, niech chelsea zainwestuje w młodych piłkarzy…

Mogliby

przecież napewno jest bardzo dużo młodych i zdolnych piłkarzy, tylko trzeba chcieć a jeśli chodzi o finanse to nieźle by mogli zarobić na młodych piłkarzach ponieważ przyjdzie jakiś młody to go weźnie chelsea za darmo a potem jak go wytrenuje to młodziak będzie kosztował z kilka milionów

Taaa pokaż mi angielski klub który niema szkółki dla juniorów :x

każdy ma szkółke chodzi mi o to żeby jednak trochę skupili się na trenowaniu młodych

Czy na ESPN leca mecze LM ??

na ESPN lecą… ale z lat 90 xD

Od tego mają ludzi, którzy zajmują się szkółką i trenują tych młodych. Poza tym ciężko jest sie dostać do pierwszego składu chelsea skoro mają tak wielkie gwiazdy.

a tak btw. Glory, glory, Man United :mrgreen:

no dobra ale przecież inne kluby gorsze, kupują tych młodych żeby potem z nich zrobić gwiazdy

A dlaczego chealsea nie miała by tak robić?? w składzie juniorów chelsea jest tyle przyszłych gwiazd - na pewno w przyszłości o nich usłyszysz

powiedz mi który z juniorów chelsea zrobił jakąś karierę grając w chelsea

John Terry !!

no dużo tych juniorów…