Liga mistrzów w tv

Witam , dzisiaj zaczyna sie liga mistrzow patrze w program telewizyjny i niema ani na tvp1 albo na tvp2 meczy :expressionless: o co chodzi , czyzby juz niebylo transmisji w tv publicznej meczy ??

no i dobrze

co no i dobrze z czym masz problem ??

LM na platwormiie TVN bedzie transmitowana :slight_smile: http://tvnturbo.pl/09,1358474,aktualnosci.html

no ale jak ktos niema kablowki ?? to niemoze ogladac ? , na psy schodzi ta polska ludzie zwariować mozna

wlasnie tez sie zastanawiam na co sie placi abonament na tvp jak nie pokazuja najwazniejszych rzeczy,tylko zajmuja sie pokazywaniem glupot :smiley:

dobrze,ze mam tvn turbo ;]

:smiley: Ćeska Televizje Praha pokazuje Chelsea-Werder. Do pracy do Angli, mecz pooglądać w czeskiej telewizji, jeszcze nam pozamykają szpitale. Co tam, przecież jesteśmy europejczykami po co nam polski rząd? ;]

kto płaci ten płaci :lol: :x

TVP schodzi na psy…

Kto zna odpowiedz dlaczego nie transmitują tak, jak dawniej?

Bo TVN wygrał przetarg na prawa do transmisji. W związku z przygotowaniami do uruchomienia przez TVN kanału sportowego, stacja ta będzie coraz częściej kolejnym graczem (po TVP i Polsacie) w przetargach o prawa transmisji na Polskę.

Wybacz, ale jak TVP z takim podejściem chce się jeszcze liczyć, to może skupiłaby sie na tym, co miała przez n lat i nie traciła tego!

Jak dla mnie to TVP kończy się takimi decyzjami… Nie wiem jak wyglądała ta sprawa przetargu, ale im chyba nie zależało… zwłaszcza, że teraz TVN inwestuje ogrom pieniędzy w nowe programy i kanał sportowy…

Dobrze ,że mam TVN turbo,troche głupio ,że na TVP nie bedzie ;/

A nie wiecie, na którym programie jest dzisiaj mecz FC Barcelona - Levski Sofia?

:hahaha:

Żeby tylko tak schodziła na psy…

Można można, mecz poleci na PPSTream na Qsiv(kanał sportowy)

geforce jaki masz net? szybkosc itp.? :wink:

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 17:08

Ja zawsze ne necie oglądam mecze w weekend bo nie mam C+, na necie też super jest :mrgreen:

TVP pokazuje mecz ale tylko jeden , jutro MU - Celtic

neostrada 640 kb/s , podaj jakies linki do tego i co jak zrobic:>

To Ci Neo 640 kb/s spokojine wystarczy, (ja mam 750kb/s i stały adres IP) Masz tutaj stronke na której wszystko pisze co i jak… http://www.cfcpoland.com/forum/viewtopic.php?t=30

Nie reklamując strony, ponieważ ja też z tamtąd brałem informacje. A tu masz taką angielską stronke i masz w niej wypisane mecze (o krórej lecą, na jakiem kanale, jaki program i najważniejsze, kiedy :wink: ) Oto ta stronka: http://www.freefootball.org/upcoming.php

Sam z niej korzystam.

Jak jest coś niewiadomego to śmiało pisz.

Oczywiście to jest jeden z kanałów do oglądania meczy przez neta. Są jeszcze: TVAnts, Sopcast, TVNOO Player i jeszcze kilka. Przejżyj tamtejsze forum, znajdziesz wszystko.

Pozdarwiam :slight_smile:

a jak sie w tym ppstream zorientowac jaki program leci jaka nazwa , przeciez tam jest sama chinszczyzna :expressionless:

Hmmm… też miałem z tym problem… Stacja StarSports Ci będzie pisac normalnie po Polsku, stacja Qsiv to jest nazwa kanału co w nawiasie pisze (live), a zakładka Sport to jest coś takiego “Eloyer” Stacja SuperSports 3 to też jest QSIV czyli nazwa chińska co ma w nawiasie (LIVE). Jest też stacja ESPN. Jak chcesz oglądac dany kanał to kliknij 2 razy na tym kanale, który checsz oglądac. PRZED OGLADANIEM MECZY WYŁĄCZ FIREWALLA!! Jeszcze jak czegoś nie wiesz, pytaj.