Liga mistrzów w tv

wez moze zrob screena i mi namaluj w paincie gdzie jaki program co ?? to nic trudnego chyba :stuck_out_tongue:

OK. Juz sie robi! :wink:

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 18:24

geforc trzeba było tak odrazu :wink:

Oto cała instrukcja: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/004 … cbc5d.html

Jak jeszcze czegoś nie wiesz to pytaj :twisted:

W PPStream kanały są dodawane co chwile to więc sie nie martw, że nie ma np. kanału StarSports, może sie pojawic w trakcie meczu :smiley:

Zobaczcie tutaj http://sport.onet.pl/liga.html, trochę drogo ale fajna propozycja.

No i po co masz sypac kasą jak obejżysz sobie mecz na angielskim komentarzu… :roll:

A czy dam rade oglądać to na radiówce 360kbps?

dzieki ronni :] za fatyge i pomoc

Zawsze służe pomocą, a szczególnie w oglądaniu meczy przez internet… :slight_smile:

Tylko nie zapomnij przed wlączeniem np. PPStream wyłączyc Firewalla.

A jaki masz zamiar oglądac mecz LM? :slight_smile:

Bo ja akurat mam TVN Turbo i tam bede oglądał Chelsea - Werder moim zdaniem 1:1 :wink:

no ja bede ogladac gdzies niewiem gdzie mecz Chelsea :] bo chelsea kibicuje od dawna …

Uuuuu jesteś za Chelsea :lol: , ja za BARÇĄ! Chelsea sobie chyba nie oejrzysz… bo leci na jakimś kanale co ja nawet nie wiem co to :evil:

Ale inne sobie możesz obejrzec. A jaki masz limit na TP?

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 19:21

Ale chwila, poszukam i znajde może na TVAnts żebyś sobie obejrzał… wejde ti i tam :wink:

Złączono Posta : 12.09.2006 (Wto) 19:26

BARÇE masz na Dragon TV (TVANTS) i Starsports (ten kanał co masz PPStream) powinno pisac w zakłądce SPORT StarSports… Chelsea jednak jest trudno obejrzec, bo nie umiem odczytac tej stacji :evil:

a ogladne se w TV , na czeskiej stacji bo mam akurat :]

No jak tam pokazują to oglądaj jasne. Ale mecze w weekend takie jak: Premier League, Primiera Divison, Bundesliga itd. To oglądaj na necie jak nie masz gdzie. Ja zawsze oglądam… to moje hobby, to i STS… :smiley:

Jak można te mecze oglądać?

Duda nie obraź sie ale masz wyżej, przeczytaj cały temat i zrobisz na pewno tak jak geforc

Pozdro :wink:

Dzięki Ronni_92 po prostu nie spojrzałem tam wcześniej :wink:

mam neo 512, wyląnczylem anty wirusa i swieci mi czerwone światełko :-x

kapselo żeby działało musisz otworzyć porty w firewallu.

teraz jest tak: na początku miga środkowe na czerwono pozniej na zolto i po chwili na zielono i czasami sie przyczcina

kapselo słuchaj :!: Jak włączysz PPStream to masz na dole takie 3 ikonki a pierwsza od lewej na jaki kolor ci świeci?? To jest ważne. :slight_smile:

sorki Duda jak pisalem drugi posto to twojego jeszcze nie bylo, Ronni_92 pierwsza świeci na zielono, ale i tak sie tnie obraz nie wiem czemu, powyłańczałem wszystko gg opere itp i nic nie dało

Hmmm… a jaki masz net?

Bo ja pierwsza ikonka od lewej strony świeci na zioelono to znaczy, że masz stały adres IP albo przekiereowane porty…