Liga Mistrzów

Historia lubi sie powtarzać oto pary 1/8 :

Chelsea Londyn (Anglia) - FC Barcelona (Hiszpania)

Real Madryt (Hiszpania) - Arsenal Londyn (Anglia)

Werder Brema (Niemcy) - Juventus Turyn (Włochy)

Bayern Monachium (Niemcy) - AC Milan (Włochy)

PSV Eindhoven (Holandia) - Olympique Lyon (Francja)

Ajax Amsterdam (Holandia) - Inter Mediolan (Włochy)

Benfica Lizbona (Portugalia) - Liverpool (Anglia)

Villarreal (Hiszpania) - Glasgow Rangers (Szkocja)

Ciekawa rywalizacją zapowiada sie w spotakniu dwóch angielskich zespołow

Chelsea i Arsenal, gdzie większe szanse ma Arsenal na pokonanie ostatnio słabo spisującego sie Realu.

Równie interesująco zapowiada sie mecz pomiedzy Bayern a AC Milan, a obroncy tytułu powinni mieć nie lada problem z Benficą.

Trzymam Kciuki za Fc Barcelona

A ja za Chelsea Londyn 8)

:mrgreen: ja również :wink:

BAYERN :!: :!: BAYERN :!: :!: 3 : 0 milan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smiley: :smiley: :smiley:

Mocni trafili na mocnych a słabi na słabych :stuck_out_tongue:

świetnie, że kochana Barca trafiła na Chelsea !!

Real jak widać odpada.

Brema również

Eindhoven również powraca do domu

Ajax vs Inter będzie fajne widowisko

Benefica zakończy dobrą passę

Villareal vs Glasgow nie mam pojęcia

no to jest nas 4 :stuck_out_tongue: 8)

no to jest juz nas 5 heh:D

Z Berceloną sie zgodze,

Szanse Realu i Arsenalu oceniam na 40/60 , bo w końcu Aresnal to najlepsza druzyna fazy grupowej.

Z Werderem bywa róznie, ale stara dama sobie poradzi.

PSV z obecną druzyną nie ma szans z tak grającym jak teraz Lyonem, który jest jesdnym z faworytów LM.

W pojedynku Ajax - Inter stawiam na Inter w końcu mają Adriano.

Benfica moze napsuc Krwi obroncą tytułu, oni grają dla prestizu, a Liverpool musi grac dalej.

Villareal wygra i to wysoką są teraz w dobrej formie

Ja kibicuję FC Barcelonie

Żałuję ,że w poprzednim sezonie przegrała przez oszustwo Chelsea Londyn Jak przy 4 bramce dla ‘‘the blue’’ był faulowany bramkarz Barcy przez portugalskiego obrońcę w polu bramkowym.

Wszystkie powtórki wskazywały na to że obrońca czyt.pupil trenera Jose przytrzymywał w polu bramkowym bramkarza Barcy co uniemozliwiło mu obronę strzału Johna Terry.

Ale i tak najładniejsza była bramka Ronaldihno.

Ja to jestem od zawsze z JUVE :!: “Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce”. Moim zdaniem to tegoroczną LM wygrają właśnie Bianconeri :smiley: Nie dlatego, że kibicuje im od urodzenia, ale dlatego że są w rewelacyjnej formie. Gniotą w SERIE A każdego (14 zwycięstw i 1 porażka = 42 pkt), w LM też grają znakomicie.

PS. Mam nadzieję, że podzielacie moje zdanie. :slight_smile:

Szcególnie znakomita była porażka z Bayernem w Niemczech.

Ja osobiście nie lubię włoskiej piłki ze wzgl. na wyrachowanie , nie ma to jak wirtuozeria w stylu Fc Barcelona.

Hawk

Ludzie, raz usłyszeliście od jakiegoś głupawego komentatora że włoski futbol to defensywa, defensywa i jeszcze raz defensywa. A to gów.o prawda :!: Włosi grają ładny, techniczny futbol, momentami porywający.

Tyle że usiebie wygraliśmy 2:1 więc nie opowiadaj bajek :mrgreen: Twoja Barca to opiera się tylko na Ronaldinho i kilku innych, a w JUVE Capello stworzył kolektyw - zapamiętaj raz na całe życie: KOLEKTYW!

Tak to byłem za Manchesterem United

teraz jedynie zostaje mi wierzyć w Juventus Turyn i FC Barcelona

mam nadzieje, ze któraś z tych drużyn wygra LM 8)

Bardzo ciekawe stwierdzenie :roll:

Cóz moze i gra Barcelony opiera sie na Ronaldinho oraz Eto’o.

Ale to własnie ta Barcelona według ekspertów gra najatrakcyjnieszy dla oka football.

A Juventus nie przekonuje swojimi wygranymi, a co do stylu ich gry to zupełnie mi sie nie podoba, oni grają na wyniki, kolejny psełdo football w wykonaniu kiedyś dobrego zespołu

:o

Bilans JUVE w SERIE A:

15 meczy - 42 pkt. 14 zw. 0 rem. 1 por. br. strzelone - 35, stracone - 8

LIGA MISTRZÓW:

Drużyna Mecze G zdob. G str. Punkty

  1. Juventus Turyn 6 12 5 15

  2. Bayern Monachium 6 10 4 13

  3. Bruggia 6 6 7 7

  4. Rapid Wiedeń 6 3 15 0

Pokaż mi to :mrgreen: Może i najatrykcyjniejszy, ale chyba nie cała drużyna, tylko Ronaldinho i Messi. :smiley:

Ja jestem za Barceloną. :smiley:

Tylko Ona Barcelona!! :smiley: :lol: 8)

No zapomniałes dodac jescze:

Deco, Guly, Eto’o, Maxi Lopez.

A pozaty co się bede kłucił zobaczymy kto zajdzie wyżej.

Szlagier trafił się już w pierwszej wylosowanej w piątek parze - prowadząca wyraźnie w angielskiej Premiership Chelsea Londyn zmierzy się z grającą obecnie, zdaniem wielu ekspertów, najpiękniejszy futbol Barceloną.

Cytat Onet.pl

no i niestety historia znowu sie powtorzyla 2 najlepsze druzyny trafily na siebie i niestety jedna bedzie musiala odpasc tak szybko. ja od zawsze jestm kibicem chelsea wiec im kibicuje. barce tez lubie ale… tylko LM na tym straci ze jeden z takich klubow juz odpadnie. wydaje mi sie ze w tym roku jednak barca. a po za tym to jak nie chelsea to inter mediolan!! do boju!

Barca gra najładniejszą piłkę na świecie. Jest to druzyna typowo ofensywna. Piłkarze tacy jak Ronaldinho, Eto, Deco tworzą ten zespół i można śmiało zaryzykować stwierdzenie iż są przyszłością futbolu, jak niegdyś Maradonna czy Plazetti.

A drużyny włoskie: mozna zaryzykowac stwierdznie iż grają bardzo zapobiegawczo, wręcz defensywnie :!: