Liga Światowa 2005

Nie dzisiaj tylko jutro.

Gramy z Serbią w sobotę i niedzielę.

Program Ligi Światowej:

:arrow: http://sport.onet.pl/1228645,351258,art,impreza.html

faktycznie,nie ta strona programu

Wiec zapraszam na jutro :smiley: :smiley:

Minął kolejny weekend z LŚ.

Wczorajszy mecz bardzo dobry, zabrakło wykończenia…

Szkoda tych nie wykorzystanych piłek setowych.

Dzisiaj już dużo lepiej.

I gdyby nie ewidentny błąd sędziego

(piłka trafiła w taśme a nie w blok)

przez który straciliśmy w końcówce 2 punkty

mecz skończyłby się prawdopodobnie w 3 setach.

Wielkie brawa dla Naszej Reprezentacji

tabela8wy.jpg

Oczywiście należą im się brawa za wynik. Trzeba jednak zauważyć, że jest jeszcze dużo do poprawienia zwłaszcza w sferze reakcji na stres. W momencie, kiedy coś nam " nie szło", chłopaki lekko się gubili, zaczynali grać nerwowo i stąd przegrana w sobotę i ten stracony set w niedzielę. Jednak ogólnie BRAWO ! :smiley:

Sdar

Poniewaz za porazke 3:2 dostaje sie 1 punkt

Oblewamy zwyciestow nad Serbia 3:1

Widać, że nasi siatkarze chcieli się odegrać za ten pierwszy mecz, w którym Serbia wygrała 3:2. Brawo =D>.

W LŚ za każdą porażkę otrzymuje się 1 punkt, to tylko w PLŚ trzeba ugrać 2 sety.

Mnie natomiast cieszy wczorajsza porażka Grecji z Argentyną 2:3, dzięki czemu nasi chłopcy mają 2 punkty przewagi nad drugą drużyną, a to w siatkówce dużo.

Dokładnie tak.

Aktualna tabela:

tabela5nm.jpg

Źródło:

:arrow: http://sport.onet.pl/1228645,272,351259 … preza.html

Ale nie ulega watpliwosci ze grali ponizej swojich oczekiwan

Gram w siatkowke jako rozgrywajacy nieukrywam ze dobrze i widzialem ze bledów sporo popelnili ale to tylko ludzie :oops:

Wiesz, ważne są efekty. Polska zajmuje obecnie pierwsze miejsce i trzeba się z tego cieszyć ;).

Punkty dostaje sie tez za wygrane sety

Tak. Konkretnie to za 3 wygrane sety dostaje się 1 dodatkowy punkt. :stuck_out_tongue:

sadze ze nie bedzie wiekszego problemu z awansem. teraz czekaja nas 2 wyjazdy w grecji gdzie 1 mecz powinnismy wygrac, pozniej obydwa w argentynie i conajmniej jeden u siebie z serbia i bedzie git. nawet jak zajmiemy drugie miejsce to przy zwyciestwie serbow licza nas jako pierwszych bo serbowie jako organizatorzy fianlow maja awans z gory zapewniony.

Mam nadzieję, że mówisz o sobotnim meczu.

Bo na ten właśnie wybieram się do Spodka :slight_smile:

no niewiem wlasciwie mi to wisi ale jak chcesz to moga wygrac w sobote nie mam nic przeciwko.

Po zaciętym boju Polska pokonała Grecję 3:2 :-D. Pierwszy set w wykonaniu Polaków był dość niemrawy, ale z biegiem czasu było inaczej. Brawo =D>.

Caly mescz grali dosyc nierówno swietne akcje przeplataly sie z beznadziejnymi ale to co przechodzil Wlazly :o jego as serwisowy.Wazne ze polacy wygrali bravo :smiley:

No właśnie.

Czyżby Lozano miał jakieś przeczucie, że trzymał go na boisku do końca?

Dwa punkty zdobyte.

Teraz można spokojnie czekać na niedzielny mecz.

po wczorajszym zwyciestwie awans mamy juz praktycznie na wyciagniecie reki. brawo

I stało się , tylko szkoda że nie było 0-3 , nie że bym nie chciał by Polacy wygrali ale wydaje mi się ,że ta przegrana może dać więcej niż kolejna wygrana a dlaczego ? a dlatego , że wszyscy zaczęli piać jaką to mamy wspaniałą drużynę a nie jest tak do końca robimy dużo błędów w obronie mamy problemy z przyjęcie zagrywki a także nasz blok troszkę nie równo skacze a co dopiero będzie jak zagramy z kimś kto jest bardziej stabilny niż grecy a najbardziej niepokoi mnie brak równej i dobrej zagrywki dopóki wychodzi to jest oki ale jak popsujemy dwie trzy z rzędu to później jest problem a tu bryluje Kadziewicz od kilku meczy nie widziałem jego mocnej i celnej zagrywki ale mam nadzieje że ten zimny prysznic dobrze wpłynie na chłopaków i w następnych meczach pokażą co naprawdę potrafią.