Lightscribe liteon lh-18a1h


(microfon1984) #1

Witam. Mam następujący problem. Posiadam nagrywarkę DVD LITEON LH-18A1H. Problem polega na tym iż nie można wypalać nic w technologii lightscribe. Mam najnowszą wersję firmware, sterowniki ze strony http://www.lightscribe.com i nawet postawiłem od nowa WIN XP i NERO 7.0 Ultra Edition.

Myślałem że to wina nagrywarki więc ją zawiozłem do serwisu i dostałem nową ale niestety jest nadal to samo. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuje.

P.S. Program do testowania komputera - Everest Ultimate Edition widzi Lightscribe jako cechę nagrywarki.....?


(Lopio) #2

Do lightscribe potrzebne są specjalne płyty. Takie np. http://allegro.pl/search.php?string=lightscribe&category=4484&buy=0&new=0&pay=0&country=1


(Lopio) #3

Wyskakuje jakiś błąd ? Napisz coś więcej.


(Michal Kolatek) #4

Zobacz wer Corporate pokazuje

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=1185&t=93

według opisów posiada ls.


(system) #5

Nero 7 NIE obsługuje LightScribe zainstaluj sobie nero 6.X z instrukcją lightscribe i wszystko będzie śmigać! Napisz jaką masz wersję Nero 7 (lutra to wiem)

Złączono Posta : 17.05.2007 (Czw) 13:17

A tak poza tum to do tej nagrywarki jest już stabilna wersja obsługi LS i jest to Nero 6.6 więc zainstaluj co miałeś do nagrywarki bo napewno nie 7 Ultra :slight_smile:


(microfon1984) #6

Ale oprócz tego Nero używałem programu ze strony http://www.lightscribe.com o nazwie Lightscribe Simple Labeler i też nie działa.

Ale jest to możliwe że sterownik nie widzi lightscribe a nero będzie obsługiwać??


(microfon1984) #7

Sterownik jest ze strony http://www.lightscribe.com a nero osobno instalowałem.


(microfon1984) #8

Pomógł sterownik ze strony: http://dl1.nero.com/LS_HSI.EXE. (Napęd jest prawidłowo wykrywany przez LightScribe Control Panel.) Teraz załatwiam nero 6. Jak zainstaluje i przetestuje to napisze co dalej.


(JNJN) #9

OTy-kosmos.JNJN


(system) #10

Czyli pomogło temat zamknięty chyba :slight_smile: