Lightscribe w Nero6

Witam!

Mam problem z wypalaniem etykiet w technologii Lightscribe przy użyciu Nero6. Jest to oczywiście wersja legalna, zaktualizowana do “końca”. Mam też LSS (Lightscribe System Software). Problem polega na tym, że Nero Cover Designer nie “widzi” mojej nagrywarki. Reszta aplikacji Nero6 działa bez zarzutu. Zajrzałem na stronę Nero, zrobiłem to co polecali (problem ten jest tam opisany), ale nic to nie dało.

Proszę o pomoc, ale nie z gatunku “ściągnij cośtam, ja tego używam i jest super!”, bo nie chcę instalować iluś tam programów, żeby zrobić jedną prostą rzecz.

Z góry dziękuję.

Witam

Czy mogłeś wypalić etykiete programem Lightscribe System Software?

Jeśli nie, to najprawdopodobniej nie masz zainstalowanych sterowników do Lightscribe.

Z tego co wiem, to LSS (Lightscribe System Software) to coś raczej jak sterowniki i coś tam jeszcze, bez czego żaden programik nie wypali etykiety. Testowałem Droppix Label Maker i nie było żadnego problemu z wypalaniem. Ale to wersja testowa i nie tania. A Nero6 mam razem z kompem (wersja OEM). I jak wspomniałem, nie potrzebuje iluś tam programów (skoro mam już Nero), żeby zrobić jedną prostą rzecz.