Likwidacja blokady tel.3100

Po włożeniu karty do tel. wymagane jest podanie kodu PIN którego ja niestety nie znam :cry: > Tel. Dostałem jednak i tak nie moge z nim nic zrobic bo jest blokada (PIN) . Czy jest jakliś dposób na zlikwidowanie tej blokady PIN???/ moze jekiś program?? Właściciel mówi ze nie ustawiał PINU ale jest :stuck_out_tongue: i co dalej?? PUKU oczywiście też nie ma. Prosze o pomoc :slight_smile:

:arrow: Serwis i gęste tłumaczenie się czy to nie jest “szyty” aparat 8)

A może go ukradłeś :diabel:

Wydaje m i się, że łamanie kodu PIN jest nielegalne :twisted:

Nie ma.

Zdobądź papiery od tego gościa.

Przecież nikt go nie wpisywał, tak ot ani nie zrobił się z nikąd.

Telefon bez PIN - telefon niesprawny.

Spróbuj dać taki: 1234

ale raczej nie zadziała

Pamiętaj - trzykrotne wpisanie złego kodu - zablokowanie karty

Nie nie ukradłem go :evil: myśle ze dlatego go dostałęm bo kto dziś da coś za darmoche (sprawnego!!) :slight_smile: gości go długo nie używała i moę zapomniał (a mozę dzieciaki sie bawiły) nieważne ,musze coś z tym zrobić Ale chyba jest jakiś sposób skoro w serwisie zrobią to może mi też sie uda??

czemu 1234 czy są jkaieś uniwersalne kody;)

Ale co? Telefon ma blokade czy karta ?

Tak. Nokie mają standardowy 12345

To zalezy, jezeli jest to abonament to po trzykrotnym błędnym wpisaniu kodu PIN bedzie trzeba wpisywac PUK (10 prób)

A potem, karta, nieodwracalnie się blokuje (tak czytałem) :slight_smile:

Co do tematu, to jedynym miejscem gdzie ściągną Ci pina będzie serwis (chociaż wątpie, że to CI zrobią :frowning: )

PIN to plokada karty nie da sie jej zlamac chyba ze znasz pin, telefon blokuje sie tylko kodem zabezpieczajacym ktorego mozna odczytac wieloma programami. (w komisie od reki, w serwisie trzeba dokument na telefon) Jesli nie znasz pinu zmien karte sim :wink: :!:

Ludzie, kod PIN i PUK są na karcie sim, a nie na telefonie!

12345 - to jest standardowo kod zabezpieczający, a nie pin!

Kod zabezp. służy np. do tego, by telefon działał tylko przy określonych kartach SIM, a przy innych pytał o ten właśnie kod.

Chodzi o to ze obojętnie jaką włoże karte potrzebny jest jakiś kod zabezpieczający! !!

Idź z tym najlepiej do serwisu.