Limewire nie działa z Kasperky Internet Security

Witam serdecznie,

Czy ktos moze mi powiedziec w jaki sposob moge sie podlaczyc do sieci GNutela w LimeWire’erze? Problem polega na tym, ze zapora w Kasperky’im pyta sie ciagle co zrobic (czy zezwolic na polaczenie i lista numer ip). Moze ktos z Was ma te dwa programy i jakos z nimi wspolpracuje :slight_smile: Jest to pewnie kwestia odblokowania portow. Prosze jednak o pomoc co mam zrobic.

Dziekuje.

Dodam jeszcze, ze pracuje z systemem Windows Vista :wink:

Ja mam tego Kasperskiego i wszystko działa. (ale ja mam Xp nie wiem jak to jest z Vista)

a jaką masz wersje tego kaspersky’ego??

Kaspersky Internet Security 7.0

musisz dodać go do reguł we firewallu włączasz program dalej zapora sieciowa(czy jakoś tak )ustawienia szukasz tam na tej liście limewire robisz modyfikuj,usuń to wszystko co tam ci wyskoczy na tej małej liście i zrób szablon->>zezwól na wszystko na koniec OK i Zastosuj,powinno już hulać :D,trochę to pogmatfane bo podawałem wszystko z głowy ale myślę ze dobrze opisałem

odblokowalem tak jak napisales “zezwol na wszystko” … i nic…

to spróbuj to sam tylko wywal cały proces limewire z listy fireewal i zacznij wszystkie reguły od początku

nic. :slight_smile:

dziwna ta sprawda… wszystkie aplikacje, korzystajace z dostepu do internetu dzialaja bez zarzutu… nawet mnie to zdzwilo po przejsciu z GData Total Care :slight_smile:

może spróbuj zainstalować nową wersje programu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ire+4.18.5

dziala! niewiarygodne… :slight_smile:

chyba to byl problem z ta wersja Limewire’a… bo sciagnalem nowa i cudownie zaczela dzialac :slight_smile:

dziekuje za pomoc i porade :wink: