Limit aktywacji XP - istnieje?

Witam. Mam pytanie, czy istnieje limit aktywacji XP ?

Ja już mojego XP OEM instalowałem z 30 razy i za każdym razem aktywowałem przez internet.

Czy jest jakiś na to limit?

Ja swojego XP Home OEM aktywowałem chyba ze 20-25 razy przez internet więc limitu aktywacji chyba niema.

OEM jest przypisany do sprzętu z pierwszej aktywacji -w przypadku zmiany ,-różnie bywa…

Zawsze instalowałem na tym samym sprzęcie

Też powiem że różnie bywa ale jak ci się nie aktywuje przez internet to dzwonisz i wszystko bez problemu załatwiasz przez telefon ;] Mój np już po pierwszej aktywacji druga się nie udała … nie wiadomo czemu… aktywowałem przez telefon i teraz już działa… ;] A jakiś rok temu spaliła mi się płyta do której był przypisany windows i po zmianie na identyczną nawet nie było aktywacji… ;] I od tego czasu bez problemu już parę razy go aktywowałem ;]

Ja w swoim komputerze zmieniłem wszystko oprócz płyty głównej i po reinstalce XP zawsze i bez problemu się aktywował.

jest ograniczona rejestracjia przez net. Ja już nie moge rejestrować. Zadzwoniłem,podałem jakiś długi ciąg literek i cyferek wygenerowany przez system,po czym podałem klucz xp-ka(oczywiście to była rozmowa z konsultantką,bo automat nie dał rady! !!

Limit jednak istnieje. Ostatnio podczas aktywacji wystąpił komunikat, o którym była mowa.

Zadzwoniłem do Microsoftu, porozmawiałem z miłą panią, i Windows kolejny raz aktywowany :smiley:

Nie jest tak źle :wink:

Pozdrawiam.