Limit na neostradzie. Kiedy mi przywrócą pełną prędkość?

Cześć

Mam takie pytanie. Skończył mi się dzisiaj limit na neostradzie i kiedy mi przywrócą pełną prędkość? Na początku miesiąca, czy 17 bo tego dania podpisana była umowa. Za odpowiedzi z góry dzięki

Na początku miesiąca 1 luty.

Dzięki za odpowiedz.

Temat do zamknięcia

Trzeba było walić na całego przez ostatnie 3 dni (ja tak robie)

W tym miesiącu tak robie, od wczoraj jade i mam już 17,32GB (limit 15GB)

Startuję zawsze jak mam ponad 14,5GB i do końca miesiąca są około 3 dni.

Myśle że dojade do 18GB do rozłączenia się neta, potem już bedzie 32kbps.

Zyskam za darmo dodatkowe 3GB, a 1 lutego i tak już bedzie pełna prędkość.

PS: W tej chwili połączenie trwa już prawie 20 godzin, prawdopodobnie rozłączy mi sie za 4h lub koło tego.

to jest sposób na neo :!: :mrgreen:

Sposób na neo to LiveBox po przekroczeniu limitu prędkość spada do 256 kb/s a nie jak domyślnie do 32kb/s a to już coś. Nie jest to oficjalna informacja potwierdzana przez TPSA ale większość osób tak ma z tego względu że telefonia internetowa TP nie działa za dobrze na prędkości 32kb/a dlatego przycina do 256kb./s po przekroczeniu limitu. Obecnie na liveboxa jest promocja do 12 miechów 1zł potem 10zł (ceny brutto) i co ciekawe jeśli by się okazało że jednak po przekroczeniu limitu obetnie do 32kb.s można liveboxa oddać bez żadnych opłat lub dzwonić na BL i wmawiać im że nie można normalnie rozmawiać przez Voip’a :mrgreen: jak sie spytaja o limit trzeba im wmawiać że nie ma się pojęcia co to jest :mrgreen:

sposóby nie sposoby ja teraz mam 28 gb (limit 15 gb i mi zablokowlai ) co ciekawe od pół roku tak robie o 10 gb przekraczam tak tydzien przed koncem miecha i mi dobiero teraz obnizyli.

Akcja zakończona. 17,92GB

Niewiele brakowało do 18GB

Rozłączyło mnie po 24h siedzenia (oni to chyba robią dla włączania się limitu, bo wiedzą że ludzie cisną do dechy jak sie limit kończy)

Szkoda że niemam takiego szczęścia jak inni, że sadzą prawie do 30GB… 2x więcej niż limit :o

Głównie to chciałem dokończyć sciagać pewien serial z emule, ale emule to emule, przez ostatnie 2 godziny ciągnęło nie więcej niż 8kB/s dlatego niewiele przekroczyłem. Pozostały 2 odcinki.

No ale ten sposób polega na tym, że jak komuś przytną to koniec miesiąca i tak nie daleko :slight_smile:

Następuje zmiana IP.

Co do sposobu na neo to jest jeden.

Przejść na Netie :]

rzygać mi się chce jak to słyszę nie ma innych ISP, Netia wam płaci za reklamę czy co ???

ja na neo 256 w listopadzie ściągnełem jakies 14gb (limit to 7gb) i nic… przyszedł 1 grudnia, i mi na cały miesiąc okroili neta;/ myślałem że mnie szlag trafi… a sie cieszyłem ze to ja tepse wykiwałem:P

Ja na przykład mieszkam na obrzeżach Krakowa i niema innego posobu na net jak przez linie telefoniczną.

Jestem zdany na TPSA, ale przejde na Netie jak tylko bedzie w Krakowie

a ja mam większy problem :stuck_out_tongue:

mam teraz 14GB(limit 15GB) i nie wiem czy oszczędzać i zachować prędkość do 6-tego lutego czy dusci na całą dobę

Od 1 lutego masz czyste konto, po co bedziesz czekał do 6 lutego ?

argh czylii to od początku jest tak? myslalem że od dnia w którym sie zawarło umowe

Limit jest na okres rozliczeniowy, który u wszystkich jest od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.