Limit neostrady a sprawdzanie kompów

(Rlk120) #1

Czy to prawda że po przekroczeniu limitu neostrady przyjeżdżają do domu ludzie sprawdzający legalność systemu i wszystkich plików na dysku??

(Dimatheus) #2

Hey !!

(Rlk120) #3

Więc co sie dzieje po przekroczeniu limitu??I jak sie go sprawdza??

(jaru_r) #4

Jak przekroczysz limit, to po prostu prędkość transferu spadnie do ok 7 - 8kB/s i będziesz musiał czekać do początku nowego okresu rozliczeniowego na normalną prędkość.

(Tomekvip22) #5

Kto Ci takich bzdur naopowiadał ??

(Dimatheus) #6

Witaj !!

(Rlk120) #7

Kumpel mi naopowiadał.

Dimatheus Wielkie dzieki za progs.tylko że ja nie wiem gdzie jest ID i PIN??

(Dimatheus) #8

Hey !!

(Kostrzewa83) #9

TP - najczesciej zadawane pytania

(piotrekplay) #10

:silly: ]

do końca to prawdą nie jest :stuck_out_tongue: mój kumpel jedzie co miesiąc na przekroczonym limicie i prędkość mu nie spada :mrgreen:

(Wojtanos) #11

A nawet jakby ci przyjechali do domu to co?

(Dawid Tworzy) #12

Bonanza, cyrk na kółkach, cuda na kiju... komputer by musiał przez okno wyrzucać :wink:

(Maciejboss) #13

Ej chyba jak ktoś przekroczy limit w neostradzie a ma go naprzykład 7Gb to już jest piraciarzem,może ma jakies hobby

(Błażej) #14

Grając 14h/7 w gry online robisz 3/4 tego limitu ;]

(adpawl) #15

Oj, tu niestety się pomyliłeś ...tel. na infolinie to: 0800 102 102 :wink:

(0801 321 123 to telefon na infolinie zamówienoiwą , jej funkcje przejęła już Błękitna)

Co do sposobo odzyskania ID i PIN pisałem już wielokrotnie, np. w tych tematach:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=115285

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=94307

No i nie polecam sprawdzania limitu na stronie panelu ani np. programem neon - a dlaczego to już wielokrotnie wyjaśniałem...

warto więc poszukać :stuck_out_tongue:

(Wojtanos) #16

Tey! Wiecie co? U mnie już oni byli! Weszli z nakazem, i sprawdzali dyski. Miałem nielegalnego Windowsa XP oraz kilka programów. Ojciec dostał 3 lata w zawieszeniu, pozatym musieliśmy zapłacić szkody z korzystania z nielegalnego oprogramowania o wartości 23 tys złotych :confused:

Kupcie oryginała, dobrze Wam radzę :roll:

(Rlk120) #17

Dobra,nie śmiejcie sie.Wiem już że to wszystko żart mojego kumpla :smiley: