Limit transferu w neo

Witam!

Mam pytanie z serii naiwnych:-)))Od niedawna jestem użytkownikiem neo512.W usłudze tej występuje coś tak przykrego ,jak limit transferu.Mimo 15GB przy mojej opcji nie potrzebowałem dużo czasu ,żeby poważnie go uszczuplić,więc aby nie przekroczyć tej magicznej liczby zainstalowałem licznik transferu NeoStat,który jak się okazuje jest tyle warty,co licznik w serwisie multimedialnym neostrady,czyli delikatnie mówiąc…niewiele,bo albo dane są nieaktualne,albo nie ma ich wcale.No więc zainstalowałem NetMeter i z tego jestem zadowolony.I tu przechodzę do pytania:co wlicza się w limit transferu-tylko download,czy dl+ul?Niby logiczne ,że limit powinien dotyczyć danych pobranych,ale…żeby nie było,że telekomuna liczy wszystko razem,jako korzystanie z łącza.Dzięki za ew. uświadomnienie:-)

Chodzi wyłącznie o ilość danych pobranych.

i tak jest

Dzięki:-)Oczywiście,czytałem te wszystkie papierzyska,ale widać niewiele z tego zostało :oops: Zmroził mnie ten spadek szybkości pobierania i wolałem się upewnić.Ponadto teraz mogę we właściwy sposób skonfigurować netmeter,coby mnie ostrzegł we właściwym momencie:-)Jeszcze co do licznika neostrady,to mój zatrzymał się na 14 listopada.Wydzwaniałem na infolinię,żeby coś z tym zrobili i odpowiedź była taka:proszę cierpliwie czekać,licznik któregoś dnia ruszy,ale nie uwzględni niestety danych od 14.11 do dnia ponownego uruchomienia.Dobre sobie…Mój brat ma ten sam kłopot.Licznik zatrzymał się gdzieś w połowie listopada i koniec.Z tym ,że on ma neo 256,niestety…

i wszyscy użytkownicy neostrady :wink:

narazie tp rozdaje gb w prezencie, ja mam neo 256 i limit 7 giga, a pobrałem juz 24 i jakoś mam normalny transfer 8)

…aaa,no to w takim razie jazda na maxa :smiley: :smiley: :smiley:

Licznik stoi juz parę dni…ja juz przekroczyłem limit ok 2,5 raza… :lol: :lol: :smiley: :smiley:

Wszystko sie zgadza u mnie jest to samo licznik stoi :smiley: i jade na maxa mimo iz wyczerpalem limit już tydzien temu :smiley:

no dobra,wszystko fajnie,ale czy to nie jest tak ,jak z jazdą bez biletu autobusem-jednemu się uda,a inny mandat zapłaci???Faktem jest,że telekomuna to moloch i z tego może wynikać cały ten burdel ,jaki u nich panuje,ale…

nie tu nie płacisz , bo to ich wina, a za błędy telepsa nie płaci sie ( bynajmniej te niekture)

hehehe…jak wiadomo,w tym kraiku wszystko jest możliwe:-)Ale fakt,że w każdym takim przypadku sprawa powinna być wygrana…Trochę jeszcze minie ,zanim do niektórych dotrze,że klient nasz pan.

to lubie:

, a naprawde 8GB :slight_smile: i wszystko ściąga ma max wiec trzeba to wykorzystać bo więcej takich niespodzianek może się nie pojawić - a może to już na stałe tak zostanie :smiley:

qrde to co wy sciagacie ze limity przekraczacie :smiley: ja mam 15gb i ani razu nie przekroczylem a neo mam 2lata

jak to co :smiley: :x 7GB idzie w mik…

Cóz nie bede sie chwałił ale w tym miesiący sciągłem 58 gb, a pisze mi ze 3015 mb :roll:

Cóz chwała TPSA :smiley:

oj chwała :slight_smile: