Limit transferu w Neostradzie a ilosc sciagnietych danych

Cześć, jestem nowym uzytkownikiem eDonkey2000, mam Neo512 i limit transferu 15GB. Wykorzystałem z tego koło 10 GB. Ta wielkośc codziennie rośnie wiec wierzę w to co podają na moim koncie Neostrady. A tymczasem w katalogu “temp” donkeya mam 85 GB… Skąd? Czy one sie jakośc rozkompresowują po ściagnięciu? Poza tym ściągnąłem kilka giga mp3 i programów…

Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić, bo obudziłem sie z komunikatem że brak mi miejsca na dysku i zgłupiałem…

ta stronka neostrady jest z leksza lewa jak dzwonilem do nich i sie zapytalem jak mozna sprawdzic ilosc pobranych danych w danym miesiacu to dal mi gosteklink ,ale powiedzial ze nie zawsze jest uaktualniona i czasami trefna

wiec za bardzo sie nia nie sugeruj jak sciagnolec 85gb to pewnie jutro net zwolni ci jakies 10 razy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a z tym uwazaj bo ja tak sie zlapalem kilka razy zostawiam kompa wlaczonego przez dwa dni a potem przekraczasz kilka razy limit i prze pozostale 29 dni net ci sie wlecze i za duzo sie nie da zrobic :lol: :lol:

Jeśli chcesz mieć autentyczny wynik DL to polecam programik Du Meter.

Sprawdzisz nim dokładnie dzienny, miesięczny, kwartalny i roczny transfer.

agus

w katalogu Temp masz już zarezerowane miejsce na pliki, które pobierasz, ale to nie znaczy, że je jeszcze pobrałeś.

Poprostu w oknie pobierania masz w sumie pliki, które zajmą Ci na dysku 85 GB :slight_smile:

NetMeter… praktycznie to samo za darmo

http://readerror.gmxhome.de/

jezeli to sa pratycje NTFS to mozna uzyc kompresji dostepnej w systemie… zmniejsza swoja objetosc o wielkosc, ktrej tak naprawde jeszcze nie ma na HD.