Limit w neo

Mam takie pytanie mam neo i ściągnołem troche wiecej więce danych mój limit to 7 GB a pobrałem 9 Gb i czy jak kupie zdrapke w telepunkcie żeby dodac 2 gb to bede mógł ściągac normalnie czy załata mi te 2 Gb nadwyzki które pobrałem?

Doda ci nic nie bedzie łatać.

Aha dzieki :smiley:

jeśli chcesz zachować dalej transfer normlany to musiz kupic dwie zdrapki po 2 GB.

Rachunek prosty,jesli sciągnałes o 2 GB wiecej czyli 9 to aby pr ędkosc zachowac dotychczasową to myusisz jeszcze dokupic jedno 2 GB aby miec ponad to co masz limit i ponad to co go przekroczyłes.

Cytat z http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_faq_tekst&p1=19168

Więc nie rozumiem na jakiej podstawie przedmuwca wysunoł tą teze, ale skoro przekroczyłeś limit a po przekroczeniu nie płaci sie już dodatkowo żadnych kosztów więc doładowanie konta dodatowymi GB nie bedzie łątać dziur przekroczenia gdyż za nie nie płacisz! !!

Czytajcie ze zrozumieniem wszystki umowy TP

Krzysiek21 ma racje. Niestety najpierw trzeba zapłacić za to co się wykorzystało ponad limit.

Krzysiek pisze bzdety. Sam nieraz przekraczałem limit o ponad 30 GB dokupowałem 2 GB i miałem znów transfer!

Niestety mylisz sie,musisz dopłacic tez za to co wykorzystłałes,rachunek jest prosty,przekroczyłęs limit o 2 GB (9 GB),dokupujesz 2 GB transferu to dopiero jestes na zero,aby utrzymac dalej to co masz( i miec na zapas) musisz dokupic jeszcze jedno 2 GB.

michal85; myk ci sie zapewne udał w momencie gdy licznik czesto zle naliczał dane,mozesz sie zapytac na forum neostrady to ci odpowiedza ile w takim wypadku musiz kupic zdrapek.

Ale ja tak robiłem wielokrotnie. Popatrz tak logicznie. TP twierdzi że 90% userów nie wykorzystuje limitów. Te pozostałe 10% przekracza. I co ściagnie zamiast 15, 25 GB i traci normalny internet. Musiałby wydać 60 zł. żeby odzyskać transfer. W takim przypadku mogliby pozywać TP za to ze płacą dodatkowo ale nie mają transferu (gdy dokupią np. 2 GB a wyciagnęli więcej). Mówię Ci że to Ty się mylisz. Bo niby z jakiej paki użytkownik ma pilnować ile wyssał. To chory obowiązek tepsy, a jesli sie pomyli (tp) to ich strata! Mam neo ponad 2 lata i z doświadczenia wiem jak to działa.

Ja mam o wiele dłużej jak ty i dobrze wiem jak to funkcjonuje,a co do pilnowania limitu to tylko i wyłacznie uzytkownik neo ma sie pilnowac a nie TP za niego :slight_smile: