Limit w Orange dla firm PRO?

Mam takie pytanie. Podobno orange zaczyna egzekwować limity ściąganych danych(od 1 września). Stąd moje pytanie dlaczego jak ściągnąłem coś 31 sierpnia(około 1,5 gb) co nie przekraczało limitu to dziady spowolniły internet 1 września skoro limit powinien byś od 1 właśnie 3gb?

Chyba że brali pod uwagę poprzednie miesiące także. Proszę o szybką odpowiedź i wytłumaczenie konkretnie tych limitów.

ps. (do administratora)Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie do właściwego

Zadzwoń lub idź do salonu i się zapytaj. Powiedz tylko wyraźnie o jaką usługę chodzi - Orange Freedom Pro dla firm (w technologii CDMA).

Chodzi mi o tą usługę http://www.orange.pl/portal/map/map/new … RNET_OFFER. Możesz mi teraz powiedzieć czy dalej twierdzisz, że mam się kontaktować z Orange?

Trochę źle sformułowałem nazwę (ta usługa to odpowiednik Orange Freedom w wersji dla firm, stąd ta pomyłka).

W takim razie - Internet dla Firm Pro (w technologii CDMA).

chodzi o mobilna wersję? pewnie masz inaczej okres rozliczeniowy ustalony od 15 do 15 np. Zresztą dziwi mnie takie ściąganie danych. Mobilna wersja jest do pracy jakiejś a cdma ma zapewnić dobry zasięg jedynie.

To nie jest internet mobilny.

Przecież chyba wyraźnie jest napisane: