Limity na Rapidshare

Czytałem gdzieś że jeżeli ściągnę więcej niż 20 GB to moje konto zostanie ograniczone do 5 GB na dzień ( dozwolone ściąganie )

Ta informacja jest z przed 2 lat więc nie wiem czy jeszcze aktualne. Na stronie rapidshare nie mogę wyczaić nigdzie nic na ten temat.

Powiedzcie mi jak z tymi limitami aktualnie lub podajcie mi linka na stronę rapidshare gdzie jest to napisane. Z góry dzięki za pomoc.

Jeżeli masz konto Premium to ŻADNE limity Cie nie obowiązują.

Pozdrawiam :smiley:

Squall2008 , nie prawda…

Z tatą na jednym koncie dużo ściągałem i mu zablokowali konto do końca nie wiemy czemu… musiał coś płacić. Od tego czasu nie daje mi używać konta. Chcę sobie kupić swoje konto i chcę wiedzieć z czym to się je.

Ja jestem w stanie w ciągu godziny 10 GB ściągnąć więc chcę wiedzieć jakie są limity na koncie premium.

Czyli 80 GB miesięcznie mogę ściągnąć? To ładnie musiałem z tatą ciągnąć że przez 3 dni nam zablokowali xD

sciągniesz kilkadziesiat filmow przy lączu 10mb/s i juz po limicie. ja srednio dziennie pobieram max 1-2gb to sie nie dziwie

Tak na marginesie to ile można ściągać i piracić.80GB na miesiąc za mało. :shock: Lepiej uważaj,żeby Wam mundurowi do domu nie wparowali.

a czy jak ściągam 10 gb na godzinę to obrazu coś piracę?

Squall2008 , mam łącze 20 mb/s a nie 10

Najczęściej rapidshare do tego służy.Jeżeli ściągasz tylko legalne pliki to :oops: .Ale chyba w to wątpię.

Wątpię aby ktoś ściągną 80 gb legalnych plików\Wątpię aby tam było 80 gb legalnych plików

Ludzie co Was to obchodzi jesteście wścipsy, w dodatku jak jakaś dzieciarnia się zachowywujecie.

Rapidshare może służyć do wymiany legalnych plików, jeśli użytkownik twierdzi że tak z niego korzysta to może tak jest może nie, nie ma co udawać stróżów moralności bo aż żal Was słuchać.

Ja osobiście czytam nie słucham .

Naprawdę jest mało ludzi którzy " Mają kolegów którzy wrzucają zdjęcia z wakacji ale rapid im nie działa"

Zazwyczaj to warez korzysta z tego