Lindows - środowisko graficzne

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat więc umieściłem tutaj:

Mam 3 pytania:

  1. Zainstalowałem sobie LindowsOS 4.0.302 i mam pytanie: czy ten system ma jakis srodowisko graficzne?? Bo po zainstalowaniu uruchamia się tryb tekstowy tylko.

  2. Czym się różni Linspire od Lindowsa i który jest lepszy ??

  3. Czy Mac OS X-a mozna odpalic na zwyklym kompie, bo słyszałem różne wersje: że potrzebny jest Macintosh, a niektórrzy mówią że zwykly PC wystarczy. Kto ma rację ? I czy ktoś uzywał Mac OS X-a? jesli tak to dobry on jest czy nie ?? i czy lepszy od windowsa albo linuxa?

Odnośnie Lindowsa to ci nic raczej nie powiem bo go nie testowłałem ale z tego co onim czytałem to myslalem ze on botuje sie z plyty CD a nie instaluje się go :). WIesz kiedyś czytałem o Mac Os X ale on jest trudno dostepny nawet w internecie ale dalo by sciagnąć ale wiesz co ja słyszałem ze on jest przeznaczony na Macintosh i raczej na normalnym PC chodziłby lipnie nie był by swoim prawdziwym Mac! :slight_smile: Ale dało by zainstalować wydaje mi się trzeba by sprobować ale ja nie odpowiadam za skzody :slight_smile:

Można na emulatorze.

“Lepszy” to pojęcie względne. Mac uchodzi jednak za najbezpieczniejszy system (ale w tej dziedzinie przecież wszystko zależy od administratora).

Ma jednak duży minus - jest drogi.

dzieki