Lineage 2 problem z logowaniem

Witam, pobrałem Lineage 2 Kamel i chcę zagrać na serverze prywatnym Graveland.Zainstalowałem gre, zaaktualizowałem i pobralem patcha (oczywiście zaistalowałem go).Ten patch dodał mi linijke w pliku Hosts.

Wchodze do gry i po wpisaniu Nicku oraz hasła, które dostałęm po zarejestrowaniu się na www.graveland.pl wyskakuje mi You already log in.Please weit i tak przez cały czas się dzieje.

Prosze o pomoc i dokladne wyjaśnienie ten sprawy.

  1. Ściągnij klienta gry Lineage II Hellbond –

  2. Zainstaluj grę na Twoim dysku.

  3. Zaktualizuj grę do najnowszej wersji (uruchamiając plik LineageII.exe w katalogu głównym gry)

  4. Następnie pobierz i zainstaluj naszego patcha - do pobrania w dziale Download.

Możesz też ręcznie zmienić wpisy w pliku hosts, który znajduję się w:

Windows XP: /windows/system32/drivers/etc

Windows 2K: /winnt/system32/drivers/etc

Win 98ME: /windows

na nastepujące:

Kod:

127.0.0.1 localhost

78.46.45.81 L2authd.lineage2.com

78.46.45.81 L2testauthd.lineage2.com

216.107.250.194 nProtect.lineage2.com

  1. Uruchom grę za pomocą pliku L2.exe

Domyślnie jest to: C:\Program Files\Lineage II\system\L2.exe

by GravelandPL.

upewnij sie czy na pewno masz klienta hellbound, jesli nie, zrob update i powtorz operacje. Sprawdz czy twoj firewall nie blokuje ci dostepu do serwera, czy nie blokuje gameguarda itp. Sprawdz czy twoj plik hosts wyglada jak ten podany przez administracje serwera.

Jesli zrobiles cokolwiek nie tak, warto bedzie zainstalowac czysta wersje hellbounda,a jesli jej nie masz, skasowac katalog system z folderu z gra i zrobic check files, i powtorzyc operacje.

Pozdrawiam

/edit: poza tym: "Masz problem z wejściem do gry. GameGuard wyrzuca błąd, wyświetla, że używasz “hacking tools”. Zajrzyj tutaj: http://graveland.pl/forum/viewtopic.php?t=13165 " by GravelandPL.

zgodnie z licencją nie wolno grać na prywatnych serwerach

misiu kochany, przeczytaj uwaznie licencje. nie wolno modyfikowac klienta w ten sposob zeby grac na prywatnych serwerach. ale skoro polak potrafi, wymyslono emulacje serwera pod nazwa l2m. samego klienta sie nie modyfikuje, wiec obchodzi sie licencje. zanim napiszesz cos glupiego, uzyj google, poczytaj, pomysl ze 2 razy i dopiero potem postuj. kk, thx, bai?