Lineage II blad krytyczny

(Nagai) #1

Otóż odpalam patchera… czekam aż się wszystko ładnie załaduje i gdy klikam START wyskakuje mi takie oto okienko :

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2669 MHz with 2046MB RAM

Video: No Video

General protection fault!

History: FFileManagerWindows::CreateFileReader <- appLoadFileToString <- FConfigFile::Read <- FConfigCacheIni::Find <- FConfigCacheIni::GetString <- UObject::LoadConfig <- (PlayerController None) <- UClass::Serialize <- (Class Engine.PlayerController) <- LoadObject <- (Class Engine.PlayerController 139464==139464/2706404 132364 7100) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class Engine.perty Engine.PlayerController.bAutoTaunt NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine

Co mam zrobić?? Mama najnowszego DirectX … oraz niech ktoś mi odpowie bo mnie to zastanowiło czemu w wierszu VIDEO nie ma nic?? Mam GeForc’a 9600, sterowniki zainstalowane.

(silvver) #2

wywal Lineage 2, zainstaluj nowsze (lub starsze :P) sterowniki do karty graficznej, zainstaluj Lineage 2.

W 95% przypadkach reinstalacja L2 pomaga, oczywiście po reinstalacji musisz zgrać patcha od serwera na którym grasz (czy tam edytować hosta, info o tym jest na stronie serwera), lub zrobić update jeśli grasz na oficlanym

(system) #3

W katalogu L 2 otwórz folder “system” i odszukaj plik “option.ini” Usuń ten plik a następnie odpal grę na nowo.

(Nagai) #4

pO PIERWSZE nie ma w katalogu system tego wyzej wymienionego pliku a po drugie nie wiem czy dziala bo nie moge sie polaczyc z serwerem ;/