Link z GG - problem z dojściem wiadomości

(Parnik10) #1

Witam ,

W niedziele wszedłem w link ktory przeslal mi kolega niby z jakims wybuchem w niemczech ... noi wszedlem... wszyscy ktorzy weszli w ten link mielig problem z gg ... mi ten problem pojawil sie dopiero w poniedzialek popoludniuu ... niby gg chodzi normalnie wszystko widze itp wszystkie wiadomosci do mnie dochodzą ale jak cche wyslac wiadomosc do kogos innego ona do niego nie dochodzi ... moze wiecie co trzeba zrobic zeby to naprawic :stuck_out_tongue: bardzo prosze o porad i z gory dziekuje :slight_smile:

(system) #2

Patrz na mój podpis... :sad:

Dostałeś bana na GG. Odczekaj pare h, powinno być już ok.

Daj loga z Hijack This.

(Parnik10) #3

chodzi o to ze włąsnie to nie było od nieznajomego :slight_smile: Tylko od kolegi ktory dostal od swojego kolegi ... itp itd ?

no wlasnie chodzi o to ze teraz mija juz około 24 godziny :slight_smile:

hm robilem skad tym programem i wlasnie ktos kto mial podobry problem powiedzial ze trzeba usunac plik

C:\WINDOWS\system32\rpcc.dll

tylko ze jak go zaznaczam i usuam i pozniej robie scan jeszcze raz to jest on dalej ..

(Matiiik) #4

Może byście ludziska choć troche poszukali !!

np Sprawdzone porady

(Parnik10) #5

przeczytalem to i zrobilem to z tym gmerem czy jakos tak :slight_smile:

i nic dalej to samo ... jeszcze jak mi sie laduje windows to wyskakuje mi raptor o bledach w simpler.exe czy jakos tak ;/

a format dysku c cos pomoze ??

(el polaco) #6

Poprostu zwykłe lenistwo

DOstałeś bana ponieważ przez to że kliknałeś na ten link od znajomego sciagnał ci jakis troja albo wirus, ktory bez twojej wiedy rozsyła te same linki co ty dostałes osobom ktore masz na swojej liscie kontaktów.

Koniecznie Przeskanuj kompa Antyvirem :!: :!:

Złączono Posta : 21.11.2006 (Wto) 17:51

i NIE Rób formata :!:

(Bbieniol) #7

Wrzuć zestaw logów - HijackThis + Silent Runners

(Parnik10) #8

z tego drugiego nie mam bo nie robilem nic :>

(Bbieniol) #9

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Usuwasz Hijackiem te wpisy:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

(Parnik10) #10

sciagnalem tego sillent runnes i jak chce go wlaczyc wyskakuje mi ze nie mozna znalezc aparatu skryptu czy cos takiego .. ;/

a teraz zrobie tak jak pisales :stuck_out_tongue:

(Bbieniol) #11

O problemach z Silentem poczytaj tutaj -> http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=15989

Po zrobieniu wszystkiego wklej nowe logi :slight_smile:

(Parnik10) #12

to jest nowy log :> i co dalej :D?

(Bbieniol) #13

Ten wpis mnie niepokoi, dlatego wrzuć koniecznie log z Silenta :slight_smile:

(Parnik10) #14

tylko ze caly czas jest to samo :> wpisuje tak jak pisze w tym linku i jest to samo ;/ nie moge go zainstaowac :(((

(Bbieniol) #15

Wrzuć w takim razie log z ComboFix :slight_smile:

(Parnik10) #16

najpierw wyskakuje mi cos takiego :slight_smile:

zreszta wyskakuje mi to tez jak wejde w przegladarke ..

a pozniej cos takiego :

(Bbieniol) #17

Log jest OK :slight_smile:

Usuń ręcznie z dysku folder: C:\ !KillBox

Co do Silenta, to czy zastosowałeś się do porad, które są pod linkiem którego wcześniej wkleiłem? Spróbuj na inne sposoby - tam masz opisane :slight_smile:

(Parnik10) #18

czyli powinno chodzic normlanie ? ( bo narazie chyba nie chodzi ;/ )

czy zrobic np jakiegos restarta??

(Ecleristos) #19

Proponuje zajrzeć tu jeszcze

pozmieniać znaczki z disable na enable ( z czerwonych na zielone)

(Bbieniol) #20

Jeżeli mówisz o tym, że Twoje wiadomości nie dochodzą (lub wiadomoście nie dochodzą do Ciebie), to znaczy że dostałeś tymczasowego bana na gg. Musisz odczekać kilkanaście godzin, aż wszystko wróci do normy :slight_smile: