Linka do counter strike'a 1.5 | pilnie

Wiem, wiem, 1.5 to przeżytek, ale to dla mnie jedyna mozliwosc bo nie chodzi u mnie 1.6. Przeszukałem cały internet i nigdzie nie moge znalezc pełnej wersji 1.5 do sciagniecia. bede wdzieczny za informacje

moze ktos ma :slight_smile:

jakb cos to na maila : vomek@gazeta.pl

Counter-Strike 1.5 Final

Google :!: :!:

Jesli ci nie chodzi 1.6 to 1.5 tez nie bedzie chodzic…

No nie działa 1.6 ale dlaczego ??( słaby komp czy co ??) Skad wiesz ze działa 1.5 jak go nie masz ?? Czy tylko nie dziala ci w multiplayerze (1.6) ?? Moze cos wiecej bys opisal !!

JHS:PL

Chodzic moze nie :))

Chyba nie za wiele wiesz o swiecie csa !!

I cs 1.5 to nie przezytek ale KULT !!

Niby w 1.5 nie gra już tyle osób ale dla mnie to najlepszy cs 8)

Mam kilka serwerków pod 1.5 i ciągle sa zapełnione :cry:

Pozdrawiam.

To prawda… CS 1.5 dalej żyje jako trup. Istnieje Undergroundowa scena własnie tego CS który był królem gier Multiplayerowych przez dobre kilka lat (ok. 5 lat - Cs wydano oficjalnie 19 czerwca 1999) 1.5 sciagniesz z wielu stron… Google.pl

Ludzie spokojnie, u mnie nie chodzi 1.6 bo go po prostu nie mam…

W sklepach nie ma juz oryginalnych steam’ów , a non steam ktroy mialem juz nie dziala [nie chce sie laczyc z zadnym serwerem, mimo ze wczesniej sie laczyl] wiec skoro wiem ze 1.5 i 1.6 to praktycznie to samo to przynajmniej sobie pogram z botami :slight_smile: w koncu lepsze to niz nic

dzieki za liczny odzew 8)

DeVil dzięki, ale tą wersje 1.5 to mam juz w 3 egz. :? to jest kurde tylko mod do hl, i nie bardzo to wszystko w kupie chce chodzic

byloby fajnie gdyby ktos mial jednak cos na tego non stema 1.6

dzieki i pozdr

Wiecie ze to jest nielegalne i moderator powinien na to jakos zareagowac?

Możecie qpic HL2 w wersji Kolekcionerskiej, Silver lub Gold albo na allegro konto z CS1.6, lub można bardzo tanio dostac orginalnego CS:CZ który umożliwia gre w CS1.6.

Half-Life + Counterstrike/STEAM

Counterstrike: Condition Zero

HL2 Bronze, Silver, Gold

Zamykam czasowo