Linki owierają się w Wordzie

Witam.

Mam od jakiś 2 tygodni problem. Każdy link kliknięty np. w GG, otwiera mi się w Wordzie (mam wersję 2003 - tak, wiem, stara - lepsza póki co nie potrzebna). Nie wiem od kiedy pojawił mi się ten problem, bo rzadko korzystam z GG ale zauważyłem, że to nie dotyczy samego komunikatora ale i wszystkich programów. Niedawno chciałem zaktualizować Flash Playera, bo wyskoczyło okienko z opcją “Pobierz”. Standardowo powinna otworzyć się przeglądarka i powinienem odwiedzić stronę Adobe ale strona otwiera się w Wordzie (wtf?!). Poczytałem i pisano, że jest to problem z rozszerzeniami, które są źle dopasowane i trzeba ręcznie je znaleźć i zmienić, aby np. URL otwierano w Firefoxie, także wszedłem w “Start > Programy domyślne > Skojarz typ pliku lub protokół z programem” i znalazłem różne rozszerzenia związane z internetem jak html, itp. Pozamieniałem program z Microsoft Word Compatibility na Firefox, niestety bez skutku. Czy ktoś zna rozwiązanie?

Pozdrawiam

Panelu sterowania->Programy domyślne->Ustaw programy domyślne, poszukaj na liście po lewej przeglądarki (kliknij w nią, a następnie “Wybierz ustawienia domyślne dla tego programu”) i zaznacz mu protokoły (FTP, HTTP, HTTPS, czy jakie tam masz odznaczone).

Ewentualnie sprawdź czy opcja sprawdzenia “domyślności” przeglądarki pomoże.

Pomogło! Nie wiem jak z aktualizacją Adobe ale jak klikam na linki w GG to wszystko ładnie otwiera się w FF. Dziękuję bardzo!

P.S.

Dodam, że tam było Microsoft Word Component, a nie Compatibility.