Linki się nie otwierają :(

Mój problem polega na tym że jeszcze kilka godzin temu jak dostałem coś na pocztę (Thunderbird) i był tam link i jak kliknąłem na niego to automatycznie otwierał mi się Firefox z tym adresem.

A teraz nic nie działa. Zrobiłem pełną reinstalkę Firefoksa i Thunderbirda i nic to nie zmieniło :frowning:

Jak to naprawić ?

PRoponuje na początek skan jakimś antyvirem np.

http://www.pogotovie.pl

w opcjach FF ustaw go jako domyślną przeglądarke… (nie mam FF - nie wiem gdzie w opcjach sie to znajduje)

Narzędzia > Opcje > Ogólne > Domyślna przeglądarka > Program Firefox podczas uruchamiania powinien sprawdzać ,czy jest domyślną przeglądarką (Zaznacz) lub obok przycisk Sprawdź teraz. :slight_smile:

9oseqnl6yn9799ejm.png

w firefox kliknij narzędzia–> opcje–> zawansowane–>otwieraj odnośniki z innych aplikacji w nowy oknie

FF jest domyślną przeglądarką a komputer jest przeskanowany. Poszedł w ruch:

NIS 2006

Ad-Aware

Spybot

SpySweeper

CWShredder

HijackThis

i nic nie znalazłem co mogłoby przerwać połączenie Firefoxa z Thunderbirdem.

W samym FF na stronach klikając na linki wszystkie się otwierają natomiast linki które mam w Thunderbirdzie nie otwierają się automatycznie w FF.

Złączono Posta : 26.03.2006 (Nie) 13:17

Problem rozwiązany :lol:

W Wybierz domyślną przeglądarkę sieci Web włączyłem dostęp do Internet Explorer. Miałem dostęp wyłączony aby linki otwierał FF a nie IE.

Po uruchomieniu jednego linka w IE uruchomiłem FF który zapytał czy ma być domyślną przeglądarką.

Zaznaczyłem TAK i ponownie wyłączyłem dostęp do IE i wszystko działa jak poprzednio.

Niby wszystko było dobrze ustawione ale widocznie coś się zawiesiło.

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, to mnie nakierowało gdzie szukać przyczyny :smiley: