Linki wyświetlane w operze

Mam ustawioną Opere 7.54 jako domyślną przeglądarkę, gdy jest ona zamknięta i klikam na link np. z okna komunikatora to wyświetla mi się strona startowa + strona z odnośnika. Co mam zrobić aby tak nie było, ale chce mieć ustawioną stronę startową przy włączaniu Opery, ale nie chce aby się pojawiała gdy klikam na innego linka!!

Narzędzia-> Preferencje-> Start i Zamykanie-> Zaznacz “Kontynuuj przerwaną sesję”

Nie o to mi chodzi. Przy kontynuowiu poprzedniej sesji nie wyświetla się strona startowa.

Chodzi mi tylko o to, że jak klikam na link np.z komunikatora to tylko ta strona się wyświetla (gdy opera jest zamknięta), a gdy klikam na opera.exe to wyświetla się strona startowa

Też bym tak chciał ale chyba się tak nie da. Kombinowałem z tym i mi się nie udało. Ale może jest jeszcze jakiś sposób ? Właściwie mnie to nie przeszkadza i myślę że tobie też przestanie przeszkadzać jak się przyzwyczaisz :slight_smile:

A może tak:

Narzędzia :arrow: Preferencje :arrow: zakładka Początek i koniec :arrow: zaznaczyć Uruchom bez otwierania okien :? ??

No tak ale wtedy gdy się włączy operę (nie klikając na link tylko normalnie) to się żadna strona nie otworzy, a autorowi tematu chyba chodzi o to żeby po włączeniu opery normalnie włączała się strona startowa, a po włączeniu z linka żeby się otwierała tylko zakładka z tym linkiem bez strony startowej - i tego się chyba zrobić nie da.

A to ciekawe - bo taki problem nie powinien występować… :shock:

Oczywiście - jeżeli Opera jest prawidłowo skonfigurowana.

Proponuję wejść w Narzędzia -> Preferencje -> Domyślna przeglądarka

i odpowiednio zaznaczyć z jakimi typami plików i protokołów ma być skojarzona Opera.

No i teraz trzeba pomyśleć, co odpowiednio zaptaszyć.

Jak ktoś wpadnie na jakiś pomysł, niech śmiało wali !!

Ja doskonale zrozumiałem to co napisał sam zainteresowany, ale moim zdaniem

Więc to rozwiązania które podałem jest takim pośrednim. Albo rybki albo akwaruim :stuck_out_tongue: