Linksysy WAG200G i problem z siecią

Witam,

mam pewien problem, który pojawia się już od dłuższego czasu, a mianowicie kiedy ktoś odbiera telefon lub prowadzi rozmowę [chodzi o telefon stacjonarny] połączenie z Internetem albo słabnie albo rozłącza się w ogóle. Mam router Linksys WAG200G i skonfigurowaną sieć na 3 komputery z neostrada 512kb/s. Połączenie telefoniczne również TP SA. Miałem podobny problem z myszką bezprzewodową, lecz wystarczyło tylko przez specjalny program od producenta obniżyć częstotliwość. Myszka pracowała na 2,4Ghz to samo router. Ale z tym już sobie poradziłem. Nie wiem czy może musiałbym gdzieś założyć jakiś filtr dodatkowy bo mam tylko jeden przy głównym gniazdku telefonicznym ? Proszę o pomoc. :?

wina pewnie leży po stronie linii/centrali, nie jest to wina routera, mam podobny problem ot taki urok tp i niektórych abonentów ;-), filtry na telefonach i faxach są ??

Faxów żadnych nie używam, na telefonie zawsze był ten sam od początku [wtedy nie miałem jeszcze routera] i modem był podłączony do komputera, dlatego pewnie nie było żadnego problemu. Według mnie to wina raczej telefonu, ponieważ pracują na tej samej częstotliwości :? Może trzeba jednak z tymi filtrami zobaczyć. Pozdrawiam i liczę że ktoś jeszcze pomoże. :wink:

w momencie nawiązywania połączenia tracona jest synchronizacja - możesz zgłaszać ten problem, a tp pewnie i tak z tym nic nie zrobi :P.