Linpus Lite for MeeGO na Windows 7

Zwracam się do was z powyższą sprawą… Zakupiłem netbook’a i nie zauważyłem w opisie, że ma on zainstalowany system “Linpus Lite for MeeGO” i chciałem się dowiedzieć czy bez problemowo będę mógł zamienić ten system an Windows 7 czy jest to niemozliwe i będę musiał korzaystać z tego całego MeeGO…:confused: Z góry dziękuje za pomoc.:slight_smile:

W pierwszej kolejności sprawdź, czy netbook spełnia minimalne wymagania Windows7. Potem sprawdź dostępność sterowników dla netbooka dla tego systemu.

Tak spełnia. Jest to netbook ACER Aspire One D257e z procesorem Intel Atom N570…2 Gb RAM, a na stronie producenta są sterowniki do Windows 7:) CZyli będzie mozliwość reinstalacji tego Linpusa na 7 w tym netbook’u??:slight_smile:

Naprawdę, nie wiem po co chcesz zmieniać system, który zdecydowanie bardziej nadaje się na netbooka.

GUI z MeeGo na netbooku jest o wiele bardziej funkcjonalne niż to Win7.

Co do pytania, tak, da się.

Dzięki wielkie. Pytałem, bo chciałem się upewnić czy jest taka możliwość, ponieważ nie wiem czy będzie mi się dobrze pracowało na tym Linpusie. Gdyby zaszła taka potrzeba, bo nie będę zadowolony to wtedy zmienię na 7 i chciałem być pewny, że nie będzie żadnych komplikacji.:slight_smile: Jeszcze raz, dzięki!:slight_smile:

pagedown.up92 , jeśli MeeGo Cię nie zadowoli, powinieneś zainteresować się Ubuntu.

IMO MeeGo i tak jest najlepszy na smartfony, tablety i netbooki.