Linux doskonały :-)

Hej! Witam ponownie. Zamierzam remasteringować linuxa. Potrzebuję jakiejś opinii. Pomocy. Moglibyście mi doradzać jakie programy, gry, wygląd. itp. Zapraszam!

UlrichLyoko Jeżeli nie masz zainstaluj Amaroka,Kadu. Co do gier to polecam SuperTux,TuxRacer i Neverball. A co do wyglądu to do jakigo środowiska graficznego ??

Pytanie do wszystkich. Jakie proponujecie środowisko graficzne. Piszczcie !

Ja proponuje KDE. :mrgreen:

A ja te środowisko 3D, jeżeli masz dobrą kartę graficzną to powinno ci działać.

Czarny1990 XGL :wink:

To nie są środowiska graficzne.

Jak dla mnie to KDE + jakieś ciekawe themy graficzne do niego.

Oczywiście wszystko na jakimś nowym jądrze, dodatkowo spatchowanym jakimś patchem poprawiającym wydajność (np. ck).

Jeśli chcesz wodotrysków to wg mnie KDE + Beryl na AIGLX

Jeśli coś funkcjonalnego i ładnego to

Jeszcze zależy jakiego masz kompa

czyli kolejna dystrybucja która niewniesie nic nowego… 8)

Powiedział co wiedział. :drinking:

Mowa przecież o środowiskach graficznych i menedżerach okien, do jasnej ciasnej! :?

@Airborn:

Masz mnie. :stuck_out_tongue: Zerknąłem na wszystkie posty oprócz pierwszego. :x

W takiej sytuacji zwracam honor AZPRowi i całkowicie się z nim zgadzam. :stuck_out_tongue:

Panie i Panowie… zamiast robić dystrybucje która nic nowego niema oprucz nazwy :wink: zróbmy coś własnego… tzn. ja bym obstawiał nowe “środowisko” graficzne, w zasadzie jestem w trakcie tworzenia takowego… tylko schody zaczynaja sie gdy mam podpiąć to pod Xorg tzn. no wiecie, aby to nie rzerowało na innych plikach tylko było samodzielne :smiley: