Linux ubuntu 7.04 - aktualizować do 7.10 czy nie?

witam! Pytanie jak w temacie :slight_smile: czy opłaca mi się aktualizować linuxa ubuntu 7.04 do najnowszej wersji? czym się one różnia? [proszę o jakieś ważne różnice :] ] czy aktualizując stracę ustawienia systemowe/programy? czy np. skype lub kadu będą działały nadal?

pozdrawiam :slight_smile:

Powinny :slight_smile:

Nowsze programy… bardziej kolorowe konfiguratory…

Jeśli nie jesteś testere, nie masz mani żeby mieć wszystko jak najnowsze, używasz komputera do normalnej pracy… nie szukasz dziur w programach to IMO możesz sobie odpuścić.

Ale to zależy od Ciebie.

Ja stanowczo odradzam aktualizację. Lepiej zainstalować system od nowa. U mnie były tylko klocki :smiley:

Przejście do najnowszej wersji oczywiście polecam. Jest sporo zaktualizowanych programów. Kadu u mnie działa bez problemów.

U mnie nie było problemów z aktualizacją.Parę kliknięć i dużo czekania :wink:

Ja rownież polecam aktualizacje… zero problemów ( a jeśli jakieś to się łatwo je daje naprawić )

A ja wróciłem do 7.04. Nie wiem dlaczego ale na 7.10 Firefox otwiera mi strony ponad 1 min. gdzie na 7.04 trwa to około 4 sec.

Nie wiem jakiego masz neta, ale czekanie na strone zależy od odpowiedniej kolejności wpisania DNS :slight_smile:

No ja tam nie wiem ale jeśli tylko po zmianie na nowszą wersje tak sie dzieje to nie wiem co może być grane. Na 6.04 miałem to samo. Nie mam pojecia gdzie mam grzebać aby było wszystko OK. Ciekawe że odpalając Live CD 7.04 wszystko jest dobrze a na 7.10 już nie.

Póki co muszę zostawić tak jak jest. Może na 8.04 będzie OK.

A jaki według ciebie jest związek pomiędzy odpaleniem firefoksa (programu) a DNS’ami? czytaj dokładniej bo potem głupoty wychodzą…