Linux Vixta, czy da się normalnie używać?

Witam, niedawno natrafiłem na dość ciekawą dystrybucje linuxa o nazwie Vixta który jest najbardziej podobny do Visty…

http://vixta.sourceforge.net/

I moje pytanie brzmi czy opłaca się to ściągać i instalować oraz normalnie używać? czy lepiej jakąś inną dystrybucje.

Nawet nieźle to wygląda, ale jakoś nawet pod KDE mi to nie podchodzi - przypadkiem nie jest to nakładka na Windowsa?

nie opłaca się…

Lepiej jakies ubuntu czy coś i zrobić sobie taki wyglad.

Lepiej chyba ściągnąć Ubuntu, zainstalować Beryla i tam się bawić. Efekty bardzo ciekawe do uzyskania - skórek a la vista są setki ;).

Tylko ja jestem początkujący w sprawach linuxa i raczej nie zrobiłbym nic z wyglądem Ubuntu.

Mayron

Wierz mi, nie takie cieniasy jak ty czy ja robili z Ubuntu cudo wizualne :slight_smile:

D-REAMS

Nie, to nie jest nakładka na Windowsa… na Fedorę :wink:

Ubuntu odpada… wole już Mandrive :stuck_out_tongue: Ja już próbowałem zrobić cudo wizualne i wyszło z tego *****

To bierz Mandrivę… Każdemu co innego odpowiada i nie ma co robić afery. Poza tym z Mandrivy też się da coś niecoś wycisnąć- vide Xtreme.

Mayron

Zwracałem Ci już uwagę, pamiętam - trzykrotnie, na omijanie w postach wymogów określonych w Regulaminie, tym razem znudziło mnie to - wyciągam konsekwencje za niestosowanie tych zasad.

Nawet bez instalacji beryla można uzyskać efekt podobny do visty- są różne motywy np. linsta :slight_smile:

J wole sam odszykować swój komputer. Chociaż z tego mam satysfakcje. Wolał bym od tego zainstalować coś pewniejszego niż to czyli madrive extrime lub ubuntu ultimate