Linux vs Windows

matiit takich trolli jest znacznie więcej. Mam nadzieję, że, obowiązkowa rejestracja w nowej wersji ograniczy działalność niektórych typów. Jak nie sam z siebie, to z poziomu moderacji.

Ja może poproszę o zamknięcie tego tematu, bo, jak widzę, nasze uwagi do kolegi Mayrona docierają równie skutecznie, jak do osobników, których cytuje :?

Słuchajcie. Ja zaryzykuję innym stwierdzeniem. Redakcja tak naprawdę NIE CHCE ograniczać tego typu komentarzy. Dla niektórych bowiem komentarze są niemalże jak forum dyskusyjne, od którego ciężko się odzwyczaić. Jakby tak obłożyć restrykcjami komentowanie newsów i do tego zakazać flame’ów, to ludzie po prostu przestaliby pisywać, potem odwiedzać vortal, spadłaby liczba odsłon, a co za tym idzie - pieniędzy z reklam…

:twisted:

Jak ktoś chce robić tu drugi onet czy wp, to niech to robi tam albo założy sobie bloga. Ja osobiście nie mam ochoty czytać wypocin niektórych trolli czy innej maści odszczepieńców. Jak widzę niektóre komentarze, to zastanawiam się dokąd zmierza nasz Kraj, a właściwie ludzie prezentujący poziom, do które chcąc się zniżyć muszę zrywać podłogę.

Tego typu prawidła działają w wypadku serwisów raczkujących lub niewiele znaczacych w sieci więc raczej redakcja DP nie ma się czego obawiać.

Redakcja chce i jest juz nawet w trakcie tworzenia nowej wersji vortalu, gdzie do pisania komentów będzie istniała potrzeba rejestracji co znacznie obniży trollizm co poniektórych i zwiększy możliwość kontroli nad tym co i kto napisał.

Gdyby ktoś nie zrozumiał, to napiszę, że to była zwykła ironia. Ot, taki żart :wink: A to, że DP pracuje nad nową wersją vortalu, to bardzo dobrze. Bo niektórzy ze zwykłego newsa o najnowszej wersji podgrzewanej deski klozetowej potrafią zrobić wielkiego flame’a nt. wyższości jednego systemu nad drugim…

A tak na marginesie, kolego Monczkin. Liczba na liczniku postów moim zdaniem nie upoważnia do rzucania takimi uprzejmymi epitetami na innych użytkowników forum. Można zawsze jakoś przytrzeć swoją wypowiedź. Albo najlepiej darować sobie komentowanie :slight_smile:

debianuser kierujesz te słowa pod niewłaściwym adresem. Proponuję poczytać radosną twórczość tych, którym ewentualnie powinieneś kierować te słowa. Jakoś nie widzę, żebym kierował swoich epitetów do konkretnych osób czy wyzywał kogoś - w przeciwieństwie do tych, których uraziłem i obraziłem. Nie chcę przytaczać treści komentarzy, które sa odrzucane. To co widać, to wierzchołek, który z różnych przyczyn się prześliźnie.

Skoro ktoś się urazi tymi słowy, to może weźmie sobie je do serca i zastanowi się nad tym co robi i pisze. A zapewniam Cię, że nic to nie da. Troll zostanie trollem zawsze.

Do poczytania

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling

BTW - na przyszłość, jak masz jakieś zastrzeżenie, to proszę na PW. Forum nie jest od tego typu pogaduszek. Tak się właśnie robi oftop.

BTW - proponuję zastanowić się nad swoim podpisem… to tak korzystając z okazji.

Pozdrawiam.

Spór o Windows vs Linux trwał od zawsze i trwał będzie. Każdy z tych systemów ma wady i zalety. Gdyby istniał tylko 1 system nie było by wypuszczania coraz to nowszych wersji systemów z nowszymi funkcjami. Nie potrzebne spory, o to bo każdy sądzi według swojego uznania.

Ja sie nigdy nie angazuje w takie dyskusjie zawsze wiem ze mam wybor i szukam sobie alternatywy :slight_smile:

A ja owszem angażuje się, o ile takie dyskusje prezentują jakiś poziom, co zdarza się coraz rzadziej…

“Windows jest najlepszy” - nie prawda

“Linux jest najlepszy” - też nie prawda

“(jakiś system) jest najlepszy” - zawsze nie prawda :slight_smile:

asterix004 i Caroo , Temat został nie tylko wyczerpany ale i lekko "przeterminowany.

Czy zwróciliście uwagę na datę poprzedniego posta:

?

Zamykam aby nie było dalszego “bicia piany”