Linux

Poszukuje Linux mandreak 10 PL Pover pack.

Czy to problem ??

:arrow: Poszukuję

UpDate:

fiesta

Sorry pomyłka :stuck_out_tongue:

Przejdz sie do kiosku, za 37zł dostaniesz Linuxa Mandrake 10 Pl na 7cd :smiley: :smiley:

siemka :slight_smile: http://www.idg.pl/ftp/kategoria/linux_7 … Linux.html

Ale pover pack :stuck_out_tongue:

Mam pytanie czy Linux jest lepszy od Windowsa ?? czy mi go polecacie ??

Czy jest po polsku… czy wszystkie sterowniki itp… chodzą poprawnie

czy wszytkie programy chodzą dokładnie >??<

o ile sie nie myle Power Pack jest odpłatny. Kosztuje cos około 150-200 $

Jest bezawaryjny ale trudny w obsludze.

http://www.osloskop.net/?cmd=show&id=6124 :slight_smile:

(Odpowiedź na pytanie Shark’a )

Myślę, że Linux Mandrake 10 to bardzo dobry pomysł dla początkującego użytkownika oprogramowania z rodziny UNIX. Jak wspomniał Jamaica jest on trudny w obsłudze - większość zadań wykonuje się za pomocą konsoli tekstowej. Właściewie cały Linux to obsługa tekstowa, a te piękne okienka, które widzimy to tylko częściowe zastąpienie obsługi tekstowej ikonkami. Istnieją spolszczone środowiska pracy Linux’a np. KDE, Gnome, Debian etc., które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również proponowanym użytkownikowi oprogramowaniem. Jest on duuuuużo stabilniejszy od Windows’a, a także charakteryzuje go większe bezpieczeństwo - właściwie nie ma na niego wirusów za wyjątkiem kilku napisanych tylko i wyłącznie w celach testowych. Osobiście polecam wybór Linux’a osobom, które poszukują darmowego software’u, a także lubią poznawać nowości i są w stanie poświęcić im więcej niż weekend. Tym zaś, którzy nie mają czasu na zabawy komputerem i służy im on głównie do pracy pozostaje Windows, nadal łatwy i intuicyjny w obsłudze… Do tych ludzi zaliczam się również ja… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

KDE, Gnome <= desktopy

Debian <= dystrybucja

Serdeczne dzięki shamrok za sprostowanie. Nie jestem biegły w Linux’ach, a znam tylko “podstawowe podstawy” - a nawet gorzej. Jak już wspominałem jestem zagorzałym użytkownikiem Windows’a XP. Za błędy bardzo przepraszam…

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile: