Lista informatyków

Jest lista Userów- to wystarczy

Można ją sortować wg liczby postów

Ale drogi asterisk posty to nie wszytsko, w przypadku Twoim jak i Twoich kolegów od moderatorstwa forum spora ich ilosc wynika z utrzymywania porzadku :slight_smile:

Zawsze łapałem się do pierwszej dziesiątki nawet w czasach gdy nie byłem jeszcze moderatorem.

I zawsze wychodzę z założenia, że liczba postów wcale nie świadczy o znajomości tematu, bo znam i takich co na liczniku grubo poza tysiącem a dalej wodę leją jak lali.

Tym nie mniej też nie widzę głebszego sensu w tym topicu. Co z tego że jestem informatykiem z wykształcenia (i nie tylko bo jeszcze parę innych zawodów też by się znalazło) jak osoby na forum co nie są informatykami mają w niektórych tematach lepszą wiedzę niż ja (informatyka jest zbyt rozległą dziedziną wiedzy żeby być dobrym we wszystkim). Ty na przykład jesteś dobry w overlockingu (pomimo tego że z wykształcenia nie jesteś informatykiem), a mnie to wcale nie bawi i nigdy nie robię ekstremalnych doświadczeń ze swoim sprzętem. Wole dołożyc parę groszy i kupić sprzet o takich parametrach które mnie będą zadawalć niż bawić się w te klocki.

BTW juz widzę te zawalone skrzynki PW u osób które się zdecydują wpisać na tą listę 8)

Nie tylko, nie tylko.

Mnie o co innego chodziło - nie widzę sensu w jakimkolwiek

różnicowaniu Userów, rankingach różnej maści - zwłaszcza

w sytuacji, gdy trudno jest coś zweryfikować.

To będzie następny casus belli.

do mnie piejesz…? :mrgreen:

hehe żartuję oczywiście.

Kiedyś czytałem tutaj na forum (nie podam linka bo nie chce mi się szukac a niewiadomo czy temat nadal istnieje) wypowiedź jednej osoby która napisała z samego początku iż jeśli masz mniej niż 1000 postów (czy 500) to nic nie pisz bo nie skorzystam z Twojej rady.

SZczerze mówiąc to bardzo mnie to dotknęło, ale na szczęście rzadko zdarzają się takie osoby.