LISTA NA PUlpicie?

Witam!! Poszukuje czegoś takiego co pomogłoby mi zrobić z ikon pulpitu moj komputer , moje dokumenty itd LISTE:D jak w folderach:) Widziałem kiedys cos takiego ale nie wiem gdzie i jak sie to robi… Czy ktoś mi pomoże?>

Jesu czy to takie trudne np.Mój komputer.

Chcesz mieć takie menu na pulpicie z lista aprrtycji zrób tak kliknij raz na ikonke mojego komputera i trzymając lewy przycisk myszki przeciągnij tą ikonke w róg ektanu aż kursor zniknie i wtedy puść przycisk myszki

… nie zrozumiales mnie:] …niestety… chodzi o to zeby moj komputer , moje dokumenty , kosz itd na pulpicie byly jak w “liscie” jeden od drogim

np.

Moj komputer

Moje Dokumenty

Kosz

i zeby pod spodem byla tapeta nomrlna:]

jesli się nie mylę (a raczej się nie myle) to TWEAK XP PRO 4 to potrafi

Kundergrnd może wystarczy włączyć autorozmieszczanie :roll:

PPM i rozmieść ikony według :smiley:

Na pewno nie wystarczy. Jemu chodzi o to aby po lewej stronie była mała ikonka a zaraz koło niej tekst, tak jak w jakims folderze gdy wlaczacie PPM opcę widok >> lista. Aż tak skomplkowanie tego nie opisał. DUCH Twoim sposobem ikony wraz będą duże

Każdy ma prawo - daruj sobie :evil:

Możesz do tego użyć programu AveDesk ( do ściągnięcia tutaj http://www.dockzone.de/downloads_all_in_one.htm) i przy okazji podrasować sobie wygląd pulpitu :smiley: .

ten program AveDesk jak uruchamiam to wogole sie ni dpala…ale dziekuje wszystkim za zaangarzowanie a w szczegolnosci BUBU ktorego porada mi bardzo pomogla i o to mi chodzilo:D ikony mam jak chcialem a do tego jeszcze mam przezroczysty pasek zadan:D WIELKIE DZIEKI! !!